Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Piercing

7. července 2007 v 12:45 | Berry |  Piercing
PIERCING
Piercing...poslední dobou taky velice oblíbená věcička,kterou můžete přikrášlit vaše tělo :) Piercing můžete mít snad všude,záleží to jen a jen na vás...Existují různé druhy a materiály a taky speciální "tunely".O těch vám povím v dalším článku.
Jak na to?
Nikdy si nezkoušejte dělat piercing doma!V první řadě si najděte pár piercingových studií ve vašem okolí.Bylo by dobré každé z nich navštívit a porovnat.Studio by mělo být čisté a už samotný piercer by na vás měl udělat dojem. Všimněte si,zda jsou nástroje čisté,desinfikované nebo sterilně zabalené,případně jednorázově použitelné-hlavně jehly!Taky se dívejte,zda piercer používá pokaždé nové rukavice. Místnost by neměla být zakouřená ani jinak znečištěná. Pakliže by jste se rozhodli pro určité studio, piercer by se s vámi měl poradit o vašem zdravotním stavu,zda máte nějaké alergie a doporučí vám,jaký šperk se na jaké místo hodí. Pokud jste mladší 18ti let,většinou požadují souhlas rodičů. Nakonec by vám měl piercer poučit o péči o nový piercing a měli by ste na něj obdržet sterilní gázu. Do čerstvého piercingu by se měly vkládat šperky z titanu nebo teflonu,určitě ne ze stříbra! rána se pak zanítí a nebude se hojit!
.
.
Aplikace piercingu
Aplikace samotná je pro každého jinak bolestivá,záleží také na umístění.Jsou místa citlivá (např. prsní bradavky) a méně citlivá (uši,obočí..) zhruba mezi nimi se nachází pupík. Piercingy se provádějí bez lokálního umrtvení,bolest se však může zmírnit pomocí různých druhů kleštiček,jež oblast odkrví a my pak bolet nevnímáme tak intenzivně.Vpich však trvá jen krátce,takže se nemusíte zase tolik bát :)
Většina studií k aplikaci používá pouze vlastní šperky,u kterých je prokázán původ a aplikaci donesených šperků se brání právě kvůli nejistému původu a možným komplikacím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máte piercing?

Ano 45.6% (47)
Ne,ale chci 35% (36)
Ne a ani nechci 19.4% (20)

Komentáře

1 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 6. srpna 2007 v 13:29 | Reagovat

No piercing chci, ale jen do nosu, nebo do pupku. Ale do pupíku, to až po porodu, jestli vlbec nějaký bude. No, a jestli se jako piercing počítá na ještě jedna propíchnutá dírka v uchu, tak piercing mám! :D No, ale to má skoro každý že?

2 paja paja | 1. listopadu 2007 v 19:43 | Reagovat

ahoj já piercing mám ale zaclo mi to jednou hnísat tak sem to mmusela sundat ale pak sem si ho nechala delat sama já doma tak to vyslo a amám ho znova už asi 1 rok a je to v phode!!!

3 whisky whisky | Web | 15. ledna 2008 v 9:19 | Reagovat

maš to tady skvělý.. na odkazu s názvem web je internetovej obchod.. doporučuju ho osobně protože toho maj vážne hafec.. koupil sem odtud prsten z chir. oceli.. mají co vás napadne z oceli, ze zlata i ze stříbra, maj i pearci.. levný poštovný..prostě paráda

4 Elliska Elliska | 4. září 2008 v 21:27 | Reagovat

Zíttra jdu na náušku a pak na piers do nosu...;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama