Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Vtipy 2

23. července 2007 v 14:45 | Berry |  Funny
CIHELKA
Jeden král má tři dcery...Přijde za ním první a ptá se:"Tati,proč se jmenuju Růženka?" - "To protože když jsi byla malá,spadl ti na čelíčko lístek růže.Proto se tak jmenuješ." Přijde další dcera a ptá se: "Tati,proč se jmenuju Fialka?" - "To protože když jsi byla malá,spadl ti na čelíčko lístek fialky. Proto se jmenuješ Fialka." A pak přijde Cihelka : "Huaééaéé????"
ČÍŠNÍK
Muž v restauraci dopije a položí sklenici na stůl...Přijde k němu čísník a ptá se: "Pane,máte prázdnou sklenici.Chcete donés další?" Muž odvětí: "A k čemu by mi byly dvě prázdné sklenice?
POLICAJTI
Tři muži dělají zkoušky na policajty.První vstoupí do místnosti,kde se zkoušky provádějí, policajt mu ukáže fotku zločince z profilu. Muž si fotku prohlédne a policista se ho ptá: "Co se vám zdá na tomto muži neobvyklého?" "Má jen jedno ucho."odpoví. "Ven!!!" Vstoupí další muž,dostane stejnou otázku. "Má jen jedno ucho." "Ven!!!" ozve se. Když přijde na řadu třetí muž,dva předešlí mu radí: "hlavně neříkej že má jen jedno ucho.." Muž vstoupí do místnosti,opět ta samá otázka. "Má kontaktní čočky." odpoví. "A podle čeho tak soudíte?" ptá se policajt. "Spadly by mu brejle,má jen jedno ucho."
LETADLO
Start letadla,kapitán jako obyčejně: " Vítám vás,dámy a pánové,na balubě boeingu 747. Náš let probíhá nad Tichým oceánem,jsme ve výšce 10 000 metrů,teplota vzduchu je -50°C a letíme rychlostí přibližně..Ježišmarja! Pro Boha! To ne! Aaaa!" Nastane nepříjemná odmlka,cestující jsou k smrti vyděšení. Po dvou minutách se ozve:"Promiňte,to mě jen letuška polila kávou.Omlouvám se.Kdybyste viděli moje nohavice zepředu..." Jeden z pasažéru zoufale vykřikne: "Kdybyste viděli oje nohavice zezadu!!!"
BLONDÝNKA A KAMION
Zastaví kamion na červenou,z auta za ním vystoupí blondýnka a ťuká na okénko.Řidič ho stáhne a blondýnka říká: "Promiňte,jmenuju se Eva.Jedu za Vámi a ztrácíte náklad." Řidič zakroutí hlavou,blikne zelená. Na příští křižovatce se scéna opakuje. Na třetí to řidič už nevydrží a říká blondýnce: "Já sem nějakej Karel,je zima,jsme v liberci a já sypu sůl na silnici."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slick meat Slick meat | Web | 2. září 2007 v 13:07 | Reagovat

Hey! Cihelka je moje...

2 Berrynka Berrynka | Web | 2. září 2007 v 16:57 | Reagovat

tak promin,ale jestli ti nahodou neco vadi, tak je to na ftipkach..takze to nemuzes povazovat za sve :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama