Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Avril Lavigne

25. srpna 2007 v 15:03 | Berry
Avril Lavigne
Datum narození: 27. 9. 1984
Znamení: Váhy
Avril začala s hudbou už ve svých dvou letech v kostelním sboru, kde zpívala až do svých 10ti let. Krátce poté vyhrála hlavní cenu rozhlasové stanice, čímž byla cesta do Ottawy,kde si zazpívala duet se známou zpěvačkou Shaniou Twain. Ve 13ti letech začala hrát na kytaru a také psát své vlastní písně. Kazetu s jejími nahrávkami poslala několika nahrávacím společnostem. Šéf jedné z nich si jí všiml a chtěl z ní udělat klasickou popovou hvězdu. Avril ale chtěla být jiná než ostatní. Přešla k jiné společnosti,kde má volnou ruku a texty si píše sama.
V roce 2002 Avril nazpívala album "Let go",které se pět týdnů po vydání stalo platinovým. Avril zpívá se svou skupinou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk a kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld.
V roce 2004 vydala další album s názvem "Under my skin" , které opět bodovalo.
Mezi rokem 2005 a 2006 se z punk-rockové rebelky stává citlivka. Obarvila si vlasy na blond a zasnoubila se se svým dlouholetým přítelem Derickem. také fotí do módních časopisů. To co dřív nesnášela se nyní stáva samozřejmostí a většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí filmy a fotí pro časopisy.
15.7.2006 si Avril vzala svého přítele Dericka Whibleyho,se kterým byla zasnoubená přesně rok.
V roce 2007 se do kin vydal film "Fast Food Nation", ve kterém si Avril střihla malou roličku.
17. dubna 2007 Avril vydala desku "The Best Damn Thing". Deska je živá, rocková a hravá. Objevují se na ní hity jako "Keep holding on" -singl k filmu Eragon nebo Girlfriend, který válcuje hitparády. Podle mě je nejlepší singl "When you're gone" ,který se na desce taky objeví :)
Avril Lavigne
..text jsem psala já! Informace a foto z www.osobnosti.z
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 26. srpna 2007 v 10:35 | Reagovat

NO, jo Avril je prostě super.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama