Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Hodnocení www.miminko6.blog.cz

2. srpna 2007 v 21:11 | Berry |  Hodnocení blogů
Takže budu hodnotit blog www.miminko6.blog.cz
1)DESIGN
ZÁHLAVÍ:
Takže myslím,že záhlavíčko se mocinky povedlo.Není tam moc barev a pěkně to k sobě sedí.Není nijak přeplněné ani nic podobného.Jen by možná někde v rožku neuškodil název blogu, aby si záhlaví ostatní nekopírovali. To už je ale věc majitele :)
záhlaví: 10/10
STRÁNKA:
No stránka je taky vcelku pěkná,není volené žádné složité pozadí.Holé barvičky tomu nic neuberou,z toho pohledu je to moc hezké...jen písmo se mi zdá až moc barevné. Tři barvičky by bohatě stačily a myslím,že by bylo hezčí tu červenou vyměnit za oranžovou nebo žlutou,aby to všechno ladilo. Protože ani na samotném záhlaví nevidím jediný červený prvek,takže proč červená?
stránka: 7/10
2)TEXTY
ČLÁNKY
Textíky jsou zajímavé, není v nich ani příliš chyb. Vypadají,že nejsou zkopírované z jiných stránek. V hodně článcích jsou obrázky a je to takové pěkné živé...
9/10
RUBRIKY
Rubriky jsou zajímavé,je tu ode všeho troška...Zábava,hudba,hvězdy a hlavně mnoho soutěží,které lidi baví. Jen mi tu chybí něco na blogy,nějaké pozadí,obrázky nebo tipy,jak co vytvořit. Vím,že je to na jiných blogách,ale všichni blogaři by si měli navzájem pomáhat... Takže asi tak tohle mi tu chybí,jinak je to vcelku dobré :)
9/10
3)PŘEHLEDNOST A USPOŘÁDÁNÍ
Na tomhle tvůj blog trochu kolísá. Zatím je dobré,že je tu rubrik málo,takže člověk nad nimi má kontrolu a snadno je projde. Co když ale rubrik přibyde? Pokud tu budeš mít 20 rubrik poházených jen tak přes sebe,každý se ve tvém blogu snadno ztratí. Co kdyby byly uspořádané třeba podle abecedy nebo podle tématu? To by podle mě bylo o mnoho lepší! ;-)
5/10
CELKOVÉ HODNOCENÍ:
Celkově je tvůj blog zajímavý a každý nad ním rád ztráví chvilku času. Stačilo by doladit pár barevných tónů a uspořádat rubriky a tvůj blog by byl skvělý!!!
BODY: 40/50
Gratuluju,máš moc hezké skóre!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

A kolik bodů dáte tomuto blogu vy?

1 12% (3)
2 4% (1)
3 0% (0)
4 0% (0)
5 12% (3)
6 4% (1)
7 4% (1)
8 8% (2)
9 16% (4)
10 40% (10)

Komentáře

1 Adulik Adulik | Web | 4. srpna 2007 v 9:13 | Reagovat

Ahoj! Přihlaš se ke mě do SONB! Myslím, že máš šanci!:-)

2 Verca Zatloukalova Verca Zatloukalova | 4. srpna 2007 v 11:02 | Reagovat

Ty woe,mas to tu gute!! urcite ti hlasnu ;)

3 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 6. srpna 2007 v 13:18 | Reagovat

Mysím, že je to slušný blog. No, slušný, je moc dobrý! Hlasovala jsem ale devět, páč se mi moc nelíbí ta žlutá! Nevím, je dobrá, ale nějak na mě ta barva blbě působí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama