Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Prosinec 2007

Winter pics

18. prosince 2007 v 17:31 | Berrynka |  Obrázky
No jelikož to vypadá, že zima na nás letos zapomněla (zase), tak si zimní náladu můžete navodit alespoň pomocí obrázků... Dám vám sem pár zimních... Nutno dodat, že ten sníh tu opravdu chybí !_!
...a blíží se ám Vánoce, za chvíli je máme tu. Tak ještě pár vánočních ^_^

Omluva

11. prosince 2007 v 15:14 | Berrynka |  About my blog
Moc moc se vám omlouvám, že poslední dobou je to s mým blogem bídné (zase)... Ovšem nemám čas, ale hlavně nápady. Čas by se 100% našel, ale nějaká výmluva se musí naít vždycky :D No taky se blíží Vánoce a já ještě pro polovinu lidí nemám dárky. Co vy? Poraďte mi,co mám komu koupit :D Já totiž jsem absolutně nenápaditý člověk co se dárků týče... Joo a taky by mě zajímal váš tip- bude na Vánoce sníh nebo ne? :D No tak koukám že se mi tu z omluvného článku vyvinul článek vánoční,ale to jsem celá já. Zakončím to tím, že pokud budete toho srdce, můžete mi poradit, jaký články přidat. Děkuju vám moc za všecko a ještě jednou se omlouvám, přísahám,že se zlepším... To bude moje předsevzetí do nového roku, ikdyž já to stejně nikdy nevydržím :D

Blog Ronnie a Sharane :))

11. prosince 2007 v 15:05 | Berrynka
Heh, už ani nevím, jaký mám vymýšlet názvy článků,aby se mi neopakovaly.... No ale co jsem vám chtěla říct je, že mám další spřátelený blog, ani nevím,kolikátý v pořadí. Tím nechci říct že by jich byly mraky, alr spíš to,že mám hodně špatnou paměť a navíc jsem líná se podívat :D No ale keců už bylo fakt dost, teď už k tomu novému "kamarádovi" :)) Je to http://fuckticky.blog.cz/ aaa bezvadně si tu počtete :) "šefujou" si ho dvě holky a jejich článkům se mnohdy zasmějete. Mooc se mi líbí styl kterým píšou a zkrátka všechno... A obrázek v záhlaví je best :) Takže se určitě mrkněte, nebudete litovat.
Toť pro dnešek nejspíš vše, a pokud u vás taky prší, přeju dobrou náladu, budete ji potřebovat....