Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Květen 2008

Pozastavuju blog

17. května 2008 v 22:00 | Berrynka |  About my blog
...ano, je to tak. Už déle jsem nad tím přemýšlela. Poslední dobou jsem pozorovala, že na můj blog už skoro nikdo nechodí. Vím, že můj blog nikdy nebude jako ty, které mají u jednoho krátkého článku třeba 100 komentářů... Ale dříve na tom byl můj blog lépe. Co se týče posledního měsíce, návštěvnost o něco klesla a přestaly přibývat komentáře. Opravdu třeba týden nic, potom přibyl komentář, který byl navíc od kámošky-svoje blogy navštěvujem pravidelně. Jinak nic, pusto, ZRADA xD Dříve alespoň někdo chodil, články si četl... Bavilo mě blogovat pro tu hrstku lidí co o můj blog zavadili. Ale nevím, co se to stalo, jestli je to mnou a mé články jsou zkrátka nudné a o ničem nebo jestli je to lidma. Jestli chtějí, aby jejich blogy měly víc komentů než ty cizí. Blogování pro nikoho, pro nic... Ztratilo to pro mě smysl. Zkrátka a dobře jsem se tady k tomu vykecala-to jsou důvody proč blog pozastavuju.
Záleží jen a jen na vás, kdy se blog zase rozjede. Můžete hlasovat v anketě...

Rozcestníky: ANO nebo NE?

16. května 2008 v 22:42 | Berrynka |  About my blog
No moc lidí si na rozcestníky nestěžuje, ale třeba od kámošky jsem slyšela, že se jí to nelíbí, protože dlouho trvá, než najde potřebný článek. Samozřejmě jí to neberu, ale mám jiný názor. Když rozcestníky nejsou, je v menu třeba 30 rubrik a taky trvá, než tu určitou mezi tolika najdu, ještě ke všemu, když nejsou podle abecedy. Kdežto když jsou rozcestníky, každý člověk už si z těch třeba 6 ihned najde ten rozcestník, který potřebuje a tam jsou rubriky na dané téma, ve kterých se rychle zorientuje. Přitom stačilo udělat jen o 1 klik navíc. Někdy se třeba i v rozcestnících ztratíte. Proto jsem já na mém blogu založila rubriku Orientace na blogu, kde najdete k rozcestníkům přiřazené rubriky, které obsahuje a navíc ještě popisek. Když to tedy shrnu:
1) Podle mého názoru jsou rozcestníky sice o 1 klik náročnější, ale zato přehlednější a určitě pozvednou úroveň blogu
2) Podle názoru kámošky jsou rozcestníky nepřehledná ztráta času.
Ale co si o tom myslíte vy jakožto návštěvníci mého blogu?! -HLASUJTE V ANKETĚ!
Pokud máte ještě jiný názor, nestyďte se za něj a napište ho do komentářů. Budu za něj ráda :)

Reklama na AXE

16. května 2008 v 14:23 | Berrynka |  Moje žvásty a postřehy:))
Poslední dobou v telce hodně vídám reklamu na Axe s tím čokoládovým panákem a hroozně se mi líbí. Tak vám ji sem dám taky, je to v té původní nezkrácené verzi, na Nově teď vysílají kratší reklamu.
...kdyby vás zajímala ta písnička, jmenuje se Sweet touch of love od Allana Toussainta

Kresba tužkou

14. května 2008 v 19:43 | Berrynka |  Tipy
Ráda kreslím a obecně "výtvarničím", ať už se jedná o malbu nebo práci s hlínou, lepení, zdobení triček a podobně. Nejčastěji ale kreslím, především tužkou. Většinou jen blbosti, ale když mám náladu, vezmu si papír a něco "pořádného" vytvořím. Nejraději mám tužku, proto jsem se rozhodla sem něco o kresbě tužkou napsat pro ty, kteří jsou třeba taky kreslíři. Takže je tu pár rad....

Justin Bieber

12. května 2008 v 10:00 | Berrynka |  Nejrůznější hudba :)
Právě jsem našla něco úžasnýho. Na youtube je několik videí kluka jménem Justin Bieber. Ten má úžasnej talent! Pro některé z vás to možná taková novina nebude, já jsem o něm zaslechla už dřív a je to asi rok, co začl dávat svoje videa na youtube. Každopádně Justin úžasně zpívá, hraje na klavír, bicí, na kytaru a v neposlední řadě taky výborně tančí. Dám vám sem několik videí, na zbytek se můžete podívat na youtube. Nově má Justin taky myspace, tam se můžete podívat, když kliknete SEM. Tak pěknou podívanou, doufám, že vás jeho talent osloví stejně jako mě. Myslím, že ten kluk to v životě daleko dotáhne... (pro zobrazení videí klikněte na "celý článek")

Hey jude :D

11. května 2008 v 12:46 | Berrynka
Tentokrát tady mám jedno úžasný video, které vás 100% pobaví. Náhodou jsem na něj narazila na youtube. Určitě znáte písničku Hey Jude, já ji občas zaslechnu z rádia... Tady je v podání malého asijského dítěte :D

Neštěstí u koní

9. května 2008 v 22:45 | Berrynka |  Moje žvásty a postřehy:))
Tak jsem dneska zase byla v Oseku u koní, ale byl tam naprostý zmatek. Jeden koník tam dostal koliku. Byl totiž ve výběhu s ostatníma a dostali tam kupu čerstvé trávy. Jenomže Sit je na koliku náchylný, takže nemůže ani jabka a nic podobného. Simona ho chtěla odvést do boxu, aby trávy moc nesežral, ale Jirka jí řekl, aby Sida nechala venku. Jenomže pak Sidovi začlo být nějak špatně a do večera se z toho vyklubala kolika jako blázen. Sida jsme vodili po jízdárně, to se v takových případech dělá, aby kůň nadobro nelehl. Jenomže Sit si pak lehal i v jízdárně, bylo vidět, jaké má křeče v břiše. Dokonce vypadal, akoby chtěl zvracet, jenomže koně zvracet nemůžou. Když se tam vyvalil do písku a položil hlavu, hrozně jsem se bála, že už nevstane. Na koliku koně totiž mnohdy umírají. Veterinář navíc nebyl k dostižení, takže jsme obvolávali veškeré veterináře z okolí. V půl desáte konečně přijela veterinářka, píchla Sidovi injekci a dala mu nějaký olej na polykání. Doufám, že bude Sit v pořádku, nerada bych o něj přišla...
Ještě více jsem otřesená z představy, že by Sit byl můj. Je to totiž takovej lenoch a nechce skákat, takže je na prodej. Pro mě s kámoškou by byl pro začátek ideální, takže jsme ho chtěly na půl koupit. Pak z toho sešlo, protože jsem ho moc nechtěla. Neříkám, že ho nemám ráda, ale že bych ho měla ráda nějak moc, to pravda taky není. Navíc má tu náchylnost ke kolice, takže bych ho nemohla krmit dobrotama a to by mě mrzelo. Klára ještě k tomu letos musí chodit do tančáku, takže by neměla každý den čas tam jezdit. Ale kdyby sme ho koupily a po 14 dnech chytl Sit koliku a málem by pošel, asi by mě trefila mrtvice. Zkrátka nevím, co bych dělala.
Opravdu doufám, že se Sit uzdraví, byla bych hrozně ráda...

Ztraceny v lese

8. května 2008 v 13:22 | Berrynka |  Moje povídky
A je tady moje první povídka, která je o holce a klisně, které se ztratí v lese. Není to nic moc, ale třeba se vám bude líbit. Jestli se pročtete do konce toho "díla", napište mi váš názor, budu moc ráda :)

Rozcestník povídek

8. května 2008 v 13:10 | Berrynka
Tak konečně je tu rubrika povídky, kterou hodně z vás chtělo :) Předem upozorňuju, že to nebudou žádná díla, budu ráda, když se to vůbec bude dát číst. Teď tedy mám zatím jen povídky o koních, ale bude se to rozrůstat, pokud se vám moje povídky budou líbit :) Tak se můžete konečně pustit do čtení a nezapomeňte se k povídce vyjádřit :)

...zase nový design

8. května 2008 v 10:59 | Berrynka |  About my blog
Určitě jste si všimli (aby taky ne), že jsem žirafu vyměnila za jarní design. Je jenom dočasný, tohle záhlavíčko jsem totiž nevyráběla pro sebe, ale na "zakázku" :D Ale žirafa už mě omrzela a tohle záhlaví se mi fakt líbí, takže jsem ho sem dala, dokud nevymyslím něco jiného. Zatím ale nápady nemám... Takže můžete psát komentíky, který design byl lepší, jestli tento nebo minulý nebo jestli máte k novému designu nějaké výtky a taky můžete připsat, jaký design by měl být ten další

Moje zvířátka :)

6. května 2008 v 15:57 | Berrynka |  Moje maličkost :)
No už ani nevím, co sem všechno dávat, když jste o mně chtěli vědět víc... Tak mě napadlo napsat sem něco o mých zvířátkách. Takže pokud se o těch mým miláčcích budete chtít dozvědět něco víc -> čtěte dál :)

Menu s popiskama

5. května 2008 v 17:52 | Berrynka |  Návody
... Tak jdeme na to, je to jednodušší, než by ste čekali ;) Je to pouze 5 jednoduchých kroků... Kdyby někdo nepochopil, napište ;)
1. Otevřete si autorův profil
2. Zkopírujte si po jednom vždy odkazy na každou z rubrik, které chcete v menu mít
3. Ty vložte do profilu, odkaz si pak můžete přepsat na to chcete (např. Oblečení atd.)
4. Potom už jen ke každému odkazu na rubriku připište, co chcete. Výsledně to bude vypadat asi podobně, jako je moje menu.
5. Do takového menu si můžete přidat i obrázky, ikonky... to už je na vás. Možnosti máte v podstatě jako u psaní normálního článku.

Nově už se menu s popisky dá tvořit ve volitelném menu boxu, což vám doporučuji víc, protože menu přes profil brzy nebude podporováno. Ale pokud už ho máte přes profil vytvořené, stačí jen všechno zkopírovat do volitelného menu boxu a vše zůstane při svém (nezapomeňte si pak změnit nastavení v položkách blogu)

Orientace v rozcestnících

5. května 2008 v 17:41 | Berrynka
All about me :D -tak tady najdete všechno o mě, mé výtvory, ocenéní a taky všechno co se týká blogu
Fashion, style... -název snad mluví za vše :) Nejdete zde vše co se týká vzhledu: oblečení, boty, účesy, tetování, piercing, rady, tipy...
For blog -tady je zase všechno pro vás, konkrétně pro váš blog. Najdete zde designy, návody, tipy a různé welcomky, pozadíčka...
Music -videoklipy, texty :)
Ostatní blogy -spřátelené, hodnocení blogů
Soutěžeee -soutěže o nej blogy, ikonky, záhlaví... a taky nějaké ty bleskovky :)
TV/Stars -něco málo o mých oblíbených seriálech, filmech a celebritách
Zábava -Anti Tokio Hotel, vtipy, obrázky, hry online...
Zbytky -...to, co se jinam nevešlo :D láska, obrázky, nejrůznější tipy (zkratkym smajlíci...), záhady, zajímavosti
...tak doufám, že se v mém blogu konečně vyznáte a lépe najdete co potřebujete :)