Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Září 2008

Návrat k blogu?

24. září 2008 v 21:34 | Berrynka |  About my blog
Tak jsem zjistila, že s blogem jsem už tak nějak spjatá. A asi bych se těžko odnaučila ho navštěvovat, pokaždé jsem musela jít zkontrolovat jeho stav, ikdyž jsem si řekla, že už s blogováním končím. Prostě to nejde. R
ozhodla jsem se, že teď blog celý překopu, vymažu spoustu nudných článků, celé to tu překopu, změním design... A začnu takřka od začátku, akorát mi bylo líto smazat články, nad kterými jsem strávila hodiny. takže to tak nějak rozumně zredukuju a překombinuju a do měsíce se můžete těšit na nový blog. Stálé návštěvníky to jistě potěší a třeba blog upoutá i ty úplně nové. Pokusím se zvýšit návštěvnost, jestli se mi to povede je věc druhá.
Takže možná už pozítří začnu práce na blogu, ale nejspíš si jen stihnu naplánovat co a jak. Přístí týden nemám bohužel vůbec čas, takže na blogu začnu pracovat nejspíš až 6.10. Už se na to ale celkem těším, doufám, že ta práce bude stát za to :))

Jak to bude s blogem...

11. září 2008 v 9:12 | Berrynka |  About my blog
Poslední dobou se tady nic neděje a určitě jste si toho všimli. Blog tak nějak upadá. Už nemám fantazii o čem psát. Pár nápadů mám, ale stejně jsou to jenom takové blbosti a kecy XD Už na můj blog ani moc lidí nechodí, ani se jim nedivím, je to tady hrůza a nic zajímavého tu taky není. Plánuju obnovit nějaké rubriky, ale kdy to bude, to opravdu nevím. V nejbližší době taky chystám nový design, ale to bude asi jedno z posledního, co pro blog udělám. Zkrátka jsem už ztratila fantazii. Možná někdy napíšu povídku nebo tak něco, ale teď na to nemám čas. Už jsem tak nějak přestala vysedávat u počítače a věnovat se blogu, je mnohem lepší chodit ven a bavit se s přáteli, než sedět před monitorem a hodiny pracovat na něčem, co později téměř nikdo neocení. Pokud budete chtít, abych o nečem napsala, ráda si na to najdu čas a článek vám vytvořím, ať už budete chtít znát nějakou zajímavost nebo povídku na přání, či najít nějaké tématické obrázky...
Blog tedy rušit nebudu, jenom už prostě nebudu přidávat články. Bylo by mi líto ho smazat po tom všem snažení. Stále mám svůj bločeg moc ráda a vzdát se ho nehodlám. Zkrátka jde akorát k ledu....

Svátek XD

11. září 2008 v 8:52 | Berrynka |  Moje žvásty a postřehy:))
Tak dneska, 11. září, mám svátek XD Je teprve ráno, takže jsem ještě neobdržela žádný dárky, ale jsem docela zvědavá XD Mám slíbený nový sluchátka do MP3, jelikož ty starý už překročily práh dementnosti. Holky ve škole mi popřály hned ráno-divím se, že si vzpomněly XD Já si totiž svátky vůbec nepamatuju XD To by bylo tak všechno, jenom takový ultra krátký text, protože zrovna máme IVT a já nemám co dělat XD Tak se mějte hezky, všem ostatním Denisám přeju všechno nejlepší

Nový design Blog.cz dokončen!

2. září 2008 v 13:53 | Berrynka |  Moje žvásty a postřehy:))
A je to tady, Blog.cz je kompletně v novém kabátě a musím uznat, že to vypadá dobře! Předešlý vzhled byl sice taky pěkný, ale tenhle nový dodal blogu úplně jinou tvář. Modrá se zelenou k sobě hezky ladí a navíc jsou to zrovna takové příjemné odstíny. Přihlašovací meno na úvodní straně mi přesunulu zpátky vpravo, za což jsem moc ráda XD No jo, zvyk je prostě zvyk. Nový design se tedy opravdu povedl, ale bude mi ještě chvíli trvat, než se s ním sžiju. Akorát mi co se týčem změn vadí systém vkládání obrázků do článku, kdy musím mít obrázek uložený v PC dříve ho stačilo jenom zkopírovat z internetu :/ No třeba se to zase vrátí zpátky do normálu stejně jako přihlašovací menu, já teda budu pevně doufat XD Ale jinak musím nový "outfit" blogu pochválit, tým hlavních blogerů to zvládl opravdu dobře! :-))

1. září

1. září 2008 v 20:46 | Berrynka |  Moje žvásty a postřehy:))
Tak a je tu 1. září... A s ním i 1. školní den, především :/ Vůbec jsem se netěšila, ikdyž 1. den není tak hrozný, jenom přijdu, odsedím si hodinu ve škole, kdy jenom poslouchám kecy naší třídní ohledně nových učitelů a školního řádu. No ale 1. školní den nesnáším už z principu, prostě že začíná škola a bude trvat dalších 10 měsíců, dokud nebudou prázdniny. Neskutečně mě to šve, hlavně když pomyslím na to, kolik let v té škole ještě budu. Oooch, bože XD Brzké vstávání, nuda ve škole, učení-mučení, buzerace učitelů, únava, nedostatek volného času, ta hnusná povinnost jít brzo spát abych ráno byla do školy jako rybička (leklá a volezlá slizem) XDJojo, vážně jsem se na tohle všechno "těšila"... Nejvíc mě štve, že s od zítra učíme. To bude teprve teror x_x
No a co vy? těšili jste se na školu? A jak jste si užili první den???

Blog.cz-nový design!

1. září 2008 v 20:29 | Berrynka |  Moje žvásty a postřehy:))
Není to tak dlouho, co Blog.cz svůj design změnil a už je tu změna nová! Tentokrát se ladí do modrých barev. Blogeři co dnes odpoledne pracovali na svém blogu si změn y designu určitě všimli. Ještě není změněno vše, ale samozřejmě to dá práci, takže je to tady teď nesladěné, ale věřím, že nejpozději ve čtvrtek to bude všechno v pořádku a budem se radovat z nového vzhledu, který bude podle mě lepší, než ten předchozí :)) Jediné, co mi zatím vadí je úvodní strana Blog.cz a její uspořádání, Hlavně teda přihlašování. Přesunulo se z prava do leva a to je pro mě ohromný nezvyk a zvykat si budu asi ještě dlouho. Uspořádání úvodní strany se mi předtím líbilo, teď mi tak nějak nevyhovuje... No ale co se dá dělat, každopádně se těším, až bude design kompletní :-))

Design pro Lolinku

1. září 2008 v 20:22 | Berrynka |  Designy pro vás
Tak jsem dokončila ten design s Ashley Tisdale, docela mi to dalo zabrat, strávila jsem nad záhlavkem skoro celé odpoledne, protože já jsem prostě hrozně nerozhodná XD Na pozadí už jsem pak neměla moc náladu, takže je myslím i docela nepovedené. Takže kdyby se ti nelíbilo (mě se nelíbí XD), tak si tam dej jenom barvy nebo ti zítra vyrobím nové pozadí. Dej vědět ;)
Tady to je:))
Záhlavko s Ashley Tisdlae jak jsi chtěla, snad se líbí

pozadí menu:

a pozadí stránky(samozřejmě si to můžeš přehodit, je to na tobě)

tak dej do komentů vědět, jestli se ti design líbí a hlavně co s tím pozadím :)

Jak kdo prdí?

1. září 2008 v 17:15 | Berrynka |  Funny
Tohle jsem našla ve starých dokumentech na PC, takže bohužel neuvedu zdroj, ale vážně jsem se u toho nasmála XD
Zdvořilý: Prdne a řekne pardon
Cynik :
Prdne a drze se podívá do očí
Kavalír:
Nechá dámu prdnout napřed
Citlivý :
Prdne a řekne "Óch"
Pobožný :
Prdne a řekne "Odpusť mi"
Idealista :
Neprdí z nutnosti, ale z přesvědčení
Lékarník :
Prdne a přivoní
Veselý :
Prdne a zarecituje "Kdo krká a prdí, zdraví si tvrdí"
Sentimentální : Prdne a zauvažuje, zda by nebylo lépe, kdyby neprdl
Packal :
Prdí celý den, ale bez požitku, který prdění poskytuje
Naivní :
Prdne a myslí si, že udělal něco velikého
Netrpělivý :
Sotva se dočká až prdne a hned se posere
Vzdělaný :
Před prdnutím se vyžádá souhlas společnosti
Egoista :
Prdí si jen pro sebe
Drzý :
Prdí i při sraní, aby byl co největší smrad
Potměšilý :
Přijde do společnosti a prdí potichu
Diplomat :
Prdne a řekne "Kdo tam"?
Flegmatik :
Prdí zde nebo tam, pro společnost nebo sám
Opatrný :
Zásadně neprdí, když má sračku
Byrokrat :
Prdne a vyžádá si potvrzení
Optimista :
Prdne nahlas a myslí si, že ho nikdo neslyšel
Lhář :
Prdne a tvrdí, že neprděl
Pesimista :
Ještě se neuprdne a už si myslí, že se posral
Přítel :
Prdne a zeptá se kamaráda "Co jsi říkal? "
Důchodce
:
Prdne a řekne si "Za Rakouska se prdělo líp"

Rekord v návštěvnosti!

1. září 2008 v 15:11 | Berrynka |  About my blog
Co se to stalo?! Dneska mi jako každý týden přišly statistiky, koukám, všechno v normálu, návštěvnost mám běžně mezi 40-50 lidmi denně, poslední dobou nepřidávám moc článků, proto je trochu nižší. Jenomže kouknu na čtvrtek a tam? 169 lidí! Co se stalo?! Že by jenom chyba statistik?
Zrovna ve čtvrtek jsem ale přidala 5 článků: návody, hudbu a taky jeden o HSM 4, takže je možné, že se na to chytlo hodně lidí. Nevím, jestli to bylo ve čtvrtek nebo v pátek, ale taky jsem si založila blog na rimmelu, kde jsem svoje stránky uvedla, ale nepočítám, že by zrovna z rimmelu přislo nějak moc lidí. No sami posuďte:
Navstevnost za minuly tyden (25.8. 2008 - 31.8. 2008) je:
Pondeli: 35
Utery: 33
Streda: 28
Ctvrtek: 169
Patek: 38
Sobota: 28
Nedele: 30

Celkem: 361
Každopádně mám z té návštěvnosti ohromnou radost, ať je to jak chce. A nevděčím za ni samozřejmě nikomu jinému, než vám! Takže vám ještě jendou moc děkuju :))