Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Sobota 29.11. Vánoce, Vánoce, přicházejí...

29. listopadu 2008 v 20:20 | Berrynka
Nějak vám na mě padla vánoční nálada XD Všude vánoční slevy, výrpodeje, vánoční todle i tamto. Na náměstí nám dokonce stojí nevzhledně nazdobený stromek a po celém městě visí podivně vyhlížející výzdoba :D Taky my sme dneska zdobili... Já teda ne, trucovala jsem. Máti mě nechtěla pustit do Bohuslávek. Původně jsem myslela, že dopoledne jí pomůžu všechno nazdobit a po obědě pojedu, ale když NE, tak teda ne, no.
Každopádně už máme nazdobeno, krásně nám svítí okna a já trpím vánoční náladou... Akorát ten sníh venku trochu chybí, zajímalo by mě, kdy se hodlá dostavit. Naštěstí, ikdyž mám stůl přímo u okna, vidím maximálně střechu od sousedů naproti XD Dneska jsem dostala hroznou chuť na cukroví, bohužel doma žádné nemáme, proto jsem se rozhodla, že zítra napeču alespoň perníčky. Takový pokud tu už jednou byl, před dávnou dobou, bohužel jsme s Klárkou cosi zvrtaly a perníčky doteď leží na polici v komoře a jsou tak tvrdé, že by se s nima daly dláždit chodníky XD
Taky udělám velikou podkovu a koníka klukům do stáje, aby z toho mojeho pečení taky něco měli, mlsouni :))
Což mi připomíná, že včera v Oseku byla fakt sranda XD Honzovy xichty a kreslení všeho možného jedním tahem a podpisy a... Přes zimu je tam sranda, protože prostě není co dělat. Takže všichni sedíme v klubovně a kecáme nad horkým čajem.

Včera mi Monča na icq poslala odkaz na skvělou písničku, bohužel ji nemůžu nikde sehnat ke stažení. Tahle je totiž ve zrychlené verzi a je změněná výška hlasů a to zkrátka nikde není, akorát na amazonu, kde bych samozřejmě musela platit, což se mi dvakrát nechce. Co se dá dělat, v mp3 ji prostě mít nebudu, co nadělám... Ale je fakt pařební, chtěla sem se s ní pochlubit v Oseku :D Však já to ještě nějak vykumštuju... Kdsyby ji náhodou někdo z vás měl staženou, dejte vědět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 30. listopadu 2008 v 19:03 | Reagovat

Wow.. krásný designe.. XD No, foťák mám úplně obyčejnej. Myslím že je to Olympus? no něco takového. :)

Musela bych se na to pořádně podívat.

Je to skrátka obyčejný digitální foťák.

2 tery--->tvoje SBínko <3<3 tery--->tvoje SBínko <3<3 | Web | 2. prosince 2008 v 20:41 | Reagovat

Jj...na me taky uplne doleha ta Vanocni nalada :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama