Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Leden 2009

Asociativní hra

31. ledna 2009 v 22:59 | Berrynka |  Hry
Určitě to všichni znáte, jenom možná nevíte, že se tomu říká právě takhle. Je to hra se slovy. Asociace je nějaká věc, kterou si vybavíte na základě jiné. Například když slyšíte stůl, hned si vybavíte židli... a podobně. Takže teď si můžem něco takového zahrát, co říkáte? Je dost zajímavý potom pozorovat, co ostatní napadlo na daný pojem a srovnávat to s vlastními myšlenkami. Takže první slovo bude...

KRABIČKA


Každý pak do komentářů napíše pouze jediné slovo, které se mu vybaví na základě toho, co padlo předtím. Pouze jediné :) A nechá pokračovat zase někoho jiného... A tak to půjde dál a dál :)

Soutěž o nej design

31. ledna 2009 v 16:20 | Berrynka |  Soutěžím :)
Joo, už zase jsem se nechala překecat, ikdyž si pokaždé říkám, že budu vzdorovat. Ne, už nebudu psát jak sem pitomá, protože to píšu pokaždé. I teď... Achjo xD Berryno pitomá, ty seš fakt...prostě tě nesnáším xD
Tak protentokrát je to soutěž o nej design, ikdyž si nemyslím, že je nějak převratný. Ale tenhle barevný mi dal... nemůžu říct, že mi dal hodně práce.. Ale spíš zabral hodně času, ne přímo tvorba záhlaví nebo tak, jako spíš do dolaďování potom, duhové menu a ještě pořád přidávám někam nějaké barvy... A myslim, že v té soutěži jsou lepší než já, takže je na vás, komu hlas dáte, ikdyž bych vám byla samozřejmě vděčná, kdybyste mi přidali trochu větru do plachet xD
Hlasovat tedy můžete zde. Ostatně je to i v horním boxu, ale když už jsem založila speciální rubriku na taková oznámení, prostě to bude i tady xD

Díky za každý hlas :)


Kusovka 0.5

31. ledna 2009 v 16:09 | Berrynka |  Kusovky


Nakrmit, prosím :)

31. ledna 2009 v 13:03 | Berrynka

Nakrmte moje příšerky :))

Chtěla jsem vás poprosit o takovou maličkost...Na Valenthu jsem si adoptovala příšerku, kterou jsem pojmenovala Flurry. Teda zatím je to jenom vajíčko, ale až překročí 100. level, tak se dále vyvine v něco nového. Je rodu Prrb, což by měl být nějaký medvěd, či co. No, jsem zvědavá, co se z vajíčka nakonec vylíhne... Jste taky zvědaví??

Pokud ano, tak mi prosím pomožte a


Děkuji :)


Ehm, aktualizace xD Valenth se konečně přestěhoval, takže už mi nic nebrání v tom, uskutečnit svoje tajné sny a adoptovat si další krásnou obludku. Je rodu Maiden a z vajíčka by se měl vyklubat dráček ♥ A jmenuje se Something :)


modré srdí Nakrm mě! modré srdí

A další z adopťáků, kterého jsem prostě musela mít. Absolutně nevím, co se z vajíčka vylíhne...
Tentokrát se nechám opravdu překvapit xD
Tentokrát jsem si řekla, že adoptuju samečka, ale nemohla jsem ani
po dlouhém bití se do hlavy vymyslet žádné pěkné jméno... x(
Takže je to opět samička, jmenuje se Faith (naděje)

Feed Faith


No a nakonec se k adopci odhodlala i moje drahá přítelkyně Monča, která ale nemá blog,
takže její blázen bydlí u mě xD

ajaFeed Lillyaja

A nakonec ještě přibyla Lenčina příšerka,
chicklet(=kuře) jménem Mike Vazovski

Takže to je vše, pokud máte i vy obludky z Valenthu, napište,
do kolikátého levelu jste vykrmili ty moje a já vám to oplatím :)


Pátek 30.1. Pitomý, pitomý krtku!

31. ledna 2009 v 0:03 | Berrynka |  Deníček
Ještě jednou se vám dnes hlásím. Už se chystám do hajan, ale ještě jsem ván chtěla popřát doboru noc. Chci vám poděkovat, že jste sem dnes chodili v tak hojném počtu. Kupodivu se nejvíc lidí pozastavilo nad článkem Druhy hoven xD Je zajímavé, co v dnešní době lidi zaujme... Ale komentovali jste i jiné články, dneska přibylo několik komentářů k bublinovce ... Už jsem myslela, že se nikdo nezúčastní xD
Taky jsem založila rubriku týkající se adopce pixelek, tak doufám, že o ně bude zájem :)
Samozřejmě nemůže být všechno pozitivní, i dnes tu bylo pár spamů, které jsem musela smazat... Co nadělám, lidí, co neumějí číct, jsou po celém světě miliony. A dnes se zkrátka dalších pár blogařů zařadilo mezi ně.
To už je všechno, no, dokonce se mi to psaní protáhlo z pátku na sobotu, už je po půlnoci a zase jsem to nestihla xD No, ale přepisovat se mi to už nechce, takže dělejme, že je prostě pátek...
Ještě přidám pár článků pro noční návštěvníky, ikdyž jich asi moc nebude xD Ať mají alespoň nějakou zábavu, když sem natrefí :)

PS: Ten nadpis se nesnažte pochopit, nepůjde vám to xD Toho jsou totiž schopní jenom zasvěcení, což jsou z celého širého světa 2 jediné osoby. Ta jedna jsem já a druhá sem pravděpodobně nezavítá.
Takže to prostě berte jako další výplod mé potrefené zmýlené mysli. xD

Druhy hoven xD

30. ledna 2009 v 22:29 | Berrynka |  Funny
Někomu se to nejspíš bude zdát nechutné, ale nic v tom nehledejte xD Jenom se divím, jak to má někdo zmapované xD "Ukradeno" z Necyklopedie :)

Hovno zvané Lincolnovo polínko Tento druh hovna je tak obrovský, že máte strach ho spláchnout bez toho, aniž byste ho nejdříve nerozšťouchali na kousky záchodovým kartáčem.
Miláček davu (zvaný též Potěšení pro každého) Tohle hovno je tak úchvatné svou velikostí anebo vzhledem, že ho prostě před spláchnutím musíte ukázat ještě někomu dalšímu.
Vylepšovač nálady Je hovno, které se podaří vyrobit po delší zácpě, a vy zase můžete být konečně sám sebou.
Hovno pro Guinessovu knihu rekordu Hovno tak pozoruhodné, že by mělo být zaznamenáno pro další generace.
Sraní zvané "Konec líbánek" Jakékoliv hovno vytvořené za přítomnosti jiné osoby.
Ten, který sténá, aneb Vzdychač Tak obrovské hovno, že se nedostane ven bez vokální asistence.

1. série pixelek k adopci

30. ledna 2009 v 21:11 | Berrynka |  Vaše pixelky
A máme tu první sérii pixelek-zvířátek, které je možno si adoptovat :) Nejprve si přečtěte pravidla. Potom do komentářů vyplňte následující dotazník:

1. Pixelka číslo ...
2. Jméno pixelky
3. Váš nick
4. Adresa blogu

A už jsou tady vaši budoucí miláčkové :)

1. delfínek-adoptován

2. opička-adoptována

3. tučňáček-adoptován
4. pejsek-adoptován


5. žabka-adoptována

Pravidla pro adopci

30. ledna 2009 v 20:53 | Berrynka |  Vaše pixelky
Určitě to znáte, je to na každém druhém blogu. Mě se to líbí, takže jsem se rozhodla to uspořádat i tady.
Dám vám nabídku zvířátek, vy si vyberete
nějaké, které ještě nikdo nemá...
Napíšete si do komentářů podle vzoru dotazník, který uveřejním
až u jednotlivých sérií pixelek.
Potom zde vznikne vždy článek se skupinou
pixelek.
A vaší povinností bude čas od času nechat
v daném článku s vaší pixelkou komentář, jako
že jste ji navštívili a starali se o ni.
Každý měsíc dostane někdo,
kdo se bude starat nejsvědomitěji
hvězdičku.
Za 3 hvězdičky vás bude čekat speciální odměna! :)
Naopak, pokud se starat nebudete,
pixelku vám odeberu a nabídnu k adopci někomu jinému!

Tak hodně štěstí s vašimi
elektronickými miláčky.

3. světová válka v roce 2010 zahubí Evropu

30. ledna 2009 v 19:47 | Berrynka |  Zajímavosti
Ano, je to tak. Dneska jsem se u NiQy na blogu dočetla o věštkyni, která to všechno předpověděla. A za dnešek jsem přečetla plno článků na toto téma. Co jsem se dozvěděla?

Jistá bulharská věštkyně baba Vanga měla zvláštní schopnost předpiovídat budoucnost. Žila v minulém století a už od dětství byla slepá. Chodili za ní pro věštbu obyčejní lidé i tehdejší politici. Za svůj život vyvěštila více než 7000 událostí a 80% se opravdu stalo. Některé z nich jsou například:
♣ Útok na Dvojčata 11. září 2001
♣ Smrt princezny Diany
♣ Datum úmrtí Stalina
♣ Rozpad Sovětského svazu

Momentálně světem zatřepala věštba, že roku 2010 má následkem světové ekonomické krize propuknout 3. světová válka. Lidstvo propadá panice.
Údajně propukne v listopadu 2010, ale pouze konvenčně. V roce 2011 už se ovšem začnou používat jaderné a chemické zbraně a Muslimové budou útočit na Evropu chemicky. Roku 2014 už většina lidí trpí rakovinou kůže následkem chemické války. Téhož roku na podzim 3. světová válka končí. Evropu ovládají Muslimové, ale 2016 už je Evropa téměř pustá. Pod nadvládou Muslimů dochází v Evropně pozvolně k obnově obyvatelstva...
To je krátké shrnutí toho, co baba Vanga (vlastním jménem Vangelia Gustherová) předpověděla.
Ale není jediná, 3. světovou válku na rok 2010 předpověděl i Nostradamus. A to s jediným rozdílem-on žil ve středověku. Tato předpověď byla jedna z mála, u kterých ovedl přesný datum (jedna ze tří).

Pátek 30.1. Začíná to být velice zapeklité

30. ledna 2009 v 16:41 | Berrynka |  Deníček
Tak a máme po vysvědčení, mimochodem, jaké bylo???
Já jsem měla 2 ze zěměpisu a dějepisu, jinak samý, za což jsem byla náležitě odměněna xD

I přes to všechno mám velice sklíčenou náladu. Ptáte se proč? Jsem totiž bez foťáku. Už 2 dny.
A když nepočítám ten 1 den, kdy se mi konečně spolu s rodiči vrátil domů a já ho mohla krátce podržet v ruce... už je to skoro 14 dní. A to jsou opravdická muka. Protože se mi alespoň jednou denně naskytne nějaký pohled, který by stál za to vyfotit. Včera u koní... Krásně fučelo a hřívy jim vlály. Vůbec nemyslím na to, kolik byvzniklo krásných portrétů.
Nebo moje nehty, které pravidelně v novém kabátě zvěčním. Momentálně mám dost originální, dokonce jsem si dovolila chirurgický zásah a vystřihla je do tvaru srdce, které jsem tam následně přikreslila. Momentálně ale nemůžu dělat vůbec nic.
Nebo teď to tmavo venku a nadýchané barevné mraky nad střechami domů v naší ulici....

A ještě hodně dlouho nic fotit nebudu. Konkrétně asi měsíc. Zajímalo by mě, jak to přežiju, protože už teď se to přežít nedá.

Člověk nikdy neví, co vlastně má, dokud to neztratí...

Jo, přesně tohle je pravda. Ještě měsíc se budu trápit, uniknou my sněženky, které se derou ze země, koně v ohradách a 1000 dalších momentů. Nehledě na to, že jsem chtěla zveřejnit svůj snímek ve skvostném klobouku a pilotních brýlích. Achjo.

A co že se vůbec stalo? Jednoduše se mi podělal foťák. Naši ho měli u moře a dostal se do něj písek. Mám písek ráda, ale né ve vlasech, za plavkama a ve foťáku. On se totiž zasekl objektiv, který nejde tam ani zpátky, což znamená, že musel do opravny...

Sdělovala jsem to Monči... Která se mě snažila utěšit tím, že její boty byly taky měsíc na reklamaci. Jemomže bot má každý plnej...botník. A já mám foťák jenom jeden. Takže teď je stav mého konta 0. Tím pádem ona mezitím klidně mohla chodit obutá, jenom prostě v jiných botech. Kdybych já měla k dispozici jiný foťák, tak se netrápím ani co by se za neher vešlo.
Jenže jak by jí bylo, kdyby musela ten měsíc chodit ve sněhu bosa???

Kusovka 0.4

30. ledna 2009 v 12:25 | Berrynka |  Kusovky
Takovou bych chtělaaa xD Miluju růže... A barvy...

Blogy

30. ledna 2009 v 12:14 | Berrynka
Mám ráda blogy...
Na tom svém trávím hodně času, ikdyž je to relativní pojem. Někdy totiž není vůbec čas. Když tak sleduju výpis článků, některý měsíc jsem třeba přidala 3 články... Kolikrát už jsem myslela, že blog ponechám svému osudu. Jednou jsem ho pozastavila, ale stejně to nikdy nevydržím a bez blogu prostě žít nemůžu. Poslední dobou jsem tu denně a přidám alespoň 1 článek.
A mám radost, když sem někdo přijde a zanechá komentář. Ale asi to nedělám jen kvůli tomu, ikdyž částečně asi ano. Když je malá návštěvnost, tolik mě to nemotivuje přidávat nové články a hledat obrázky a nevím co. Vlastně je to ale začarovaný kruh. Protože když nepřidáváte články, chodí o to méně lidí. A když nejsou návštěvníci, nechcou se vám přidávat články... Tak co s tím uděláte? XD
Ale nemám ráda jen svůj blog, nýbrž i blogy cizí. Samozřejmě miluju svoje SB♥ Momentálně denně navštěvuju 4 blogy, z čehož 2 jsou moje eSBéčka.
Ale někdy jen tak brouzdám po internetu nebo přeskočím na SB jednoho blogu a pak zase na SB toho dalšího... A koukám, co toho daného blogera baví číst.

Reakce na titulky časopisů

29. ledna 2009 v 23:21 | Berrynka |  Anti TH
Už dlouho jsem tu nic nepřidala. Ale teď jsem narazila na dobrý kecy na jednom blogu, odedneška je to moje SB♥ Tak doufám, že se pobavíte :)
A znova připomínám, že na kecy typu "ty si tak trapná, nechápu proč takový věci píšeš" od nadržených fanynek opravdu nejsem zvědavá. Je to můj blog a budu přidávat články jaké chci. Vám ty vaše blogy, kde se neustále opakuje článek "miluju Tokio Hotel" nebo "Bill je tak rozkošnej" taky nikdo nebere... ¨
Máucta...

Ztrácí Bill hlas???
- On ho někdy měl???
Test: Který z kluků z Tokio Hotel je pro tebe ten pravý?
- Kdybych byla lesba, možná nad tím uvažuju...
Milujeme Tokio Hotel
- Kdo- my???
Tokio Hotel: Už brzy přijedou!!
- Proč??!!
Tokio Hotel: "Rádi k vám přijedeme"
- A ještě radši budete odjíždět
Bill: Jak vypadal dřív?
- Blbě. Ostatně jako teď.
Tokio Hotel: Co všechno zažili v Praze?
- A co teprve zažijou, jestli páchnou na Moravu...
Žhavý výslech Tokio Hotel
- Žhavej může bejt sporák, ale ne Tokio Hotel
Tokio Hotel útočí!
...ale my se nedáme!!!
Tokio Hotel: Šílenství v Praze
Šílené davy se zmohly možná na útěk...
Tokio Hotel: Co dělali s Bravem na tajném místě?
Ale fuj, dobytkové...
"Bill: Balí mě kluci"
-Nediv se. Vypadáš jako buzna.
"Tokio Hotel: Proč je nehrají?"
-A proč by měli???
"Tokio Hotel: Co dělali v Praze?"
-Dobrá otázka..

Pozn. redakce: mírně upraveno :)

Módní hry

29. ledna 2009 v 13:20 | Berrynka |  Hry
Tentokrát vám sem dám tipy na download nějakých her s módní tématikou. Jsou to DEMO verze na 60 minut ze známého serveru incredigames. Pokud se vám hry zalíbí, pak si můžete koupit plnou verzi, která má většinou nejen neomezenou dobu hraní, ale i další herní možnosti. Cena se pohybuje většinou na 19,90$, což je v přepočtu na koruny asi 400,- ...záleží na kurzu. Platí se to přes účet a více informací získáte přímo na incredigames. Hry jsou v angličtině, ale ve hrách týkajících se módy stejně moc jazyk nepoužíváte :)Jde o příběh návrhářky a její dcery, které putují po "týdnech módy" v jednotlivých městech a představují své modely na přehlídkových molech.

Podstatou hry je oblékat modelky v časovém limitu do modelů na určité téma
(Rock, Summer, Winter, Futuristic...).
Vybírat přitom musíte to nejvhodnější z nabízených kousků. Za modely vystavené
v pozadí dostanete speciální body.
Celý outfit můžete ještě doplnit vhodným šperkem.
V nabídce jsou taky speciální "vychytávky", jako obměna nabízeného šatníku,
prodloužení času, nabídka nejvhodnějších triček... To si ovšem vysloužíte až dobrým ohodnocením vašich modelek.

Cena za neomezené hraní je 19,95$.

Konec světa v roce 2012

28. ledna 2009 v 18:51 | Berrynka |  Záhady
Právě jsem se na internetu dočetla, že právě 21.12.2012 má nastat konec světa. Vědci tak usuzují ze zkoumání kultury starověkých Mayských kultur, které byly významnými znalci vesmíru a astronomie.
Mayové, kteří založili významná města v Mexiku a střední Americe, byli velmi vzdělaní nejen v oblasti astromonie. Sestavili také svůj vlastní kalendář, který končí právě zimním slunovratem v roce 2012. Nikdo neví proč, vědci však tvrdí, že by to mohlo být až o dva dny později, 23.12.2012 (trochu ironie, den před Vánoci, co XD) Toho dne má prý nastat apokalypsa, nikdo však přesně neví co to má vlastně být. Údajně dojde k převrácení zemské osy, takže Země se pak bude točit obráceně.
Toto téma přišlo na přetřes už i v Hollywoodu. Už vzniká snímek "2012" od tvůrců trháku "Den poté", v hlavní roli má zazářit John Cusack. V kinech se má bojevit na podzim 2009.


Můžete zkusit napsat "2012" do internetových vyhledávačů a budete překvapeni, jak velké množství souvisejících věcí naleznete. V prodeji jsou lekce jak přežít, příručky přežití ve formě knih či můžete najít i různé předpovědi, co přesně v osudný den nastane. Nechybí ani trička s nápisy "Konec 2012" či "2012 znamená apokalypsu".

A co vy? Věříte konci světa v roce 2012? Máte strach???
Já tomu teda moc nevěřím, vždyť už to mělo být tolikrát... Ale kdyby to mělo doopravdy přijít, tak se asi bojím. Nedávno mě úplně zamrazilo při myšlece, že 100% někdy musim umřít. Divnej pocit...


2. bublinovka

28. ledna 2009 v 18:21 | Berrynka |  Bublinovky
A máme tady v pořadí už druhou soutěž o nejvtipnější komentář, který se hodí do bubliny na obrázku. Minule jsem dávala diplom myslím všem, dnes už to bude jen jeden s tím nejlepším komentářem :)

Tentokrát tu máme kočičku u stolu
Obrázek je ze serveru www.super.cz ze sekce "vtípky".

Středa 28.1. Dorazili Kubánci

28. ledna 2009 v 15:03 | Berrynka |  Deníček
A už jsou tady, opálení jako cigáni. Snad ani nejsou naši...
Řeč je o mých drahých rodičích, kteří právě včera odpoledne dorazili domů z dovolené na Kubě.
Ikdyž jsem se zapřísáhla, že s nimi už nikam nejedu a ani při jejich odjezdu mi nebylo líto, že zůstávám doma (spíš naopak jsem měla radost, že můžu být doma s -těmi mými-), když jsem viděla ty fotky průzračně modrého Karibiku, kde byly na pozvolně se svažujících březích vidět lastury velké jako hlava na desítky metrů a písek byl bílý jako sníh, na chvíli jsem celkem litovala.
Taky jsem chtěla být pirátka z Karibiku. Ale vzápětí jsem svůj smutek smetla ze stolu myšlenkou, že tam stejně budu bydlet. Do Ameriky jsem chtěla tak jako tak, sice do New Yorku, ale co, tak se prostě přesunu o pár stovek kilometrů jižněji.

Navíc dovezli nádherné dárky. Mně prstýnek, náramek a náhrdelník z krokodýlích kostí, přívěšek na klíče, skvostný karibský písek, po kterém jsem tak zapřísáhle toužila a přívěšek na klíče. A ještě krásné rumba koule, se kterými jsem chrastila celý večer a přiváděla obyvatele našeho domu k šílenství. Samozřejmě to by nebyla Kuba, aby si odtamtud nedovezli dvě krabice doutníků a několik litrů proslulého kubánského rumu.

A stejně mi největší radost , samozřejmě kromě písku a těch šperků, udělal úžasný slaměný klobouk v americkém venkovském stylu. Ten je prostě ze všeho nejlepší a od té doby, co přijeli, jsem ho nesundala z hlavy. V noci ano. Ale to se nepočítá.


Dneska jsem sama doma. A pokazil se mi foťák. Asi se tam dostal písek, když ho naši měli u moře a nevysouvá se objektiv. Achjo. Chtěla jsem vám sem dát foto s úžasným kloboukem, jenomže momentálně to asi těžko půjde. Tak jsem si řekla, že si dám aspoň pořádnou koupel, vydrbu si hlavu, udělám si masku a nalakuju nehty. Jenže zádrhel nastal už u té masky, dostala jsem na ni totiž alergii a celý obličej mi zřervenal tak jako nikdy, samozřejmě kromě očí a okolí rtů. A když jsem to teda smyla, tak mě všechno svědilo. Fuj, svědí to ještě teď, když si na to vzpomenu. Tak jsem si teda umyla tu hlavu a namazala si pusu krémem, naetěstí to po 20 minutách zmizelo.
Vůbec nevím, jak bych zítra všem ve škole vysvětlovala, že mám alergii na pleťovou masku z dm.

Na oběd jsem si udělala špagety. abych to uvedla na pravou míru- jen jsem si je přihřála, respektive asi 2 minuty povařila, protože byly uvařené už včera a já nesnáším, když jsou suché, ikdyž je na nich omáčka. A obědvám až teď, přestože jsem si je připravovala už před hodinou. Do psaní článku jsem se totiž tak zabrala, že jsem na ně zapomněla.

Takže teď už je jdu vážně dojíst, mějte se krásně. A popřejte mi dobrou chuť :D jediný smajlík!
Až mi bude fungovat foťák, dám sem fotku s nejkrásnějším kloboukem na světě.Úterý 27.1. It´s bad, man

27. ledna 2009 v 11:55 | Berrynka |  Deníček
Ikdyž jsem včera marodila v posteli, s notebookem na klíně, nepřibyl ani jeden článek. Ani nevím proč. Celý den jsem byla byla ponořená do starých her, které si pamatuju z dětství. Simcity 2000, Comander Keen, Prehistorik 2, Happyland a pak jsem narazila na Icy Tower, což je úžasně chytlvá hra, která vás nutí vyskákat s panáčkem výš a výš, jen abyste zjistili, jakou barvu a tvar mají podlaží v dalším levelu. V podstatě jde o to, že i vyberete panáčka a s ním pak skáčete pořád nahoru a nahoru a on se při tom blbě směje. Já jsem se zatím nedostala dál než na 250. patro, kde je úžasná růžová, co vypadá jako rozteklá zmrzlina.
Pamatuju si, jak jsem Icy Tower hrávala se sestenicí. Ani nevím, kam jsme se až dostaly, mě to moc nešlo. Ale ona vyskákala až někam na 375. Asi mám ještě co trénovat...Pondělí 26.1. Illness

27. ledna 2009 v 11:19 | Berrynka |  Deníček
Včera jsem byla u doktorky. Přišla jsem do čekárny, kde sedělo tak 7 maminek se svými ufňukanými dětmi. Když jsem si spočítala, že každé dítě tam bude 10 minut, jak je to u naší paní doktorky zvykem, a jak dlouho bych tam tím pádem musela sedět, zapsala jsem se do pořaníku a šla pryč. Konkrétně do školy, omluvit se, že jsem pravdu těžce nemocná XD Ale uznejte, přece bych v hodině matematiky nemohla "smrkat na naši paní učitelku Bzděkovou, protože ji vždycky nakazíme a ona pak má rýmu. A že ten supl je možná fajn, ale pak to stejně musíme dohnat." Takže už z toho důvodu přece musím zůstat doma. Jaké však bylo překvapení, když 3 minuty před zvoněním zaklepu na dveře kabinetu a vevnitř se na mě kysele šklebí pouze Šubrtová. Naše milá pančelka třídní nikde, ačkoliv první hodinu byla shodou okolností právě čeština. No nic, omluvila jsem se kvůli nemoci, přetrpěla Šubrtčiny jedovatý kecy a šla domů, ikdyž některým členům naší třídy to působilo značný smutek :D
Ale já jsem měla ohromnou radot, protože v kozačkách na podpatku jsem byla vyšší než Martínek. Budu je nosit častěji.
Vrátila jsem se zpátky do čekárny, ale jak se ukázalo, fronta se nijak výrazně nehnula. Tak jsem si sedla, zírala do blba a chvílema pozorovala vysmáté děti. Jak se ukázalo, nebyla jsem z našeho ústavu sama, kdo se na školu po uzavření známek vykašlal.
Pak jsem konečně přišla na řadu a kupodivu jsem byla v ordinaci asi 4 minuty, namísto 10 jako ostatní, kvůli kterým jsem musela tak dlouho čekat. Jaká ironie... Krom toho mi doktorka k mým bolestem v krku a ucpanému nosu řekla pouze to, že od rýmy mám podrážděný nosohltan a že jsem teda nachlazená a do konce týdne mám být doma. Tyhle infomace mi vážně pomohly jako nic na světě.

Diplomy za "novoroční" bleskajdu

25. ledna 2009 v 21:44 | Berrynka
Ehm, trochu pozdě, já vím... Omlouvám se.
Každý si vždycky musí najít nějakou výmluvu, proto ji mám i já. Nejprve se mi do diplomů nějak nechtělo, tak jsem to odložila na později, ale myslela na ně skoro každý den... A pak jsem na ně zapomněla :D Ale konečně jsou tady s 20ti denním spožděním-ale jsou :D

Takže nejprve společný diplom...

a teď speciální cena za 1. místo... chvíle napětí, znějí bubny...
...ikonka pro Kýťu :)


Já vím, já vím, není to nic extra...obyčejná ikonka, ale i tak je (doufám) pěkná...
Navíc to byla jen bleskovka, ne? :)