Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Pátek 30.1. Začíná to být velice zapeklité

30. ledna 2009 v 16:41 | Berrynka |  Deníček
Tak a máme po vysvědčení, mimochodem, jaké bylo???
Já jsem měla 2 ze zěměpisu a dějepisu, jinak samý, za což jsem byla náležitě odměněna xD

I přes to všechno mám velice sklíčenou náladu. Ptáte se proč? Jsem totiž bez foťáku. Už 2 dny.
A když nepočítám ten 1 den, kdy se mi konečně spolu s rodiči vrátil domů a já ho mohla krátce podržet v ruce... už je to skoro 14 dní. A to jsou opravdická muka. Protože se mi alespoň jednou denně naskytne nějaký pohled, který by stál za to vyfotit. Včera u koní... Krásně fučelo a hřívy jim vlály. Vůbec nemyslím na to, kolik byvzniklo krásných portrétů.
Nebo moje nehty, které pravidelně v novém kabátě zvěčním. Momentálně mám dost originální, dokonce jsem si dovolila chirurgický zásah a vystřihla je do tvaru srdce, které jsem tam následně přikreslila. Momentálně ale nemůžu dělat vůbec nic.
Nebo teď to tmavo venku a nadýchané barevné mraky nad střechami domů v naší ulici....

A ještě hodně dlouho nic fotit nebudu. Konkrétně asi měsíc. Zajímalo by mě, jak to přežiju, protože už teď se to přežít nedá.

Člověk nikdy neví, co vlastně má, dokud to neztratí...

Jo, přesně tohle je pravda. Ještě měsíc se budu trápit, uniknou my sněženky, které se derou ze země, koně v ohradách a 1000 dalších momentů. Nehledě na to, že jsem chtěla zveřejnit svůj snímek ve skvostném klobouku a pilotních brýlích. Achjo.

A co že se vůbec stalo? Jednoduše se mi podělal foťák. Naši ho měli u moře a dostal se do něj písek. Mám písek ráda, ale né ve vlasech, za plavkama a ve foťáku. On se totiž zasekl objektiv, který nejde tam ani zpátky, což znamená, že musel do opravny...

Sdělovala jsem to Monči... Která se mě snažila utěšit tím, že její boty byly taky měsíc na reklamaci. Jemomže bot má každý plnej...botník. A já mám foťák jenom jeden. Takže teď je stav mého konta 0. Tím pádem ona mezitím klidně mohla chodit obutá, jenom prostě v jiných botech. Kdybych já měla k dispozici jiný foťák, tak se netrápím ani co by se za neher vešlo.
Jenže jak by jí bylo, kdyby musela ten měsíc chodit ve sněhu bosa???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama