Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Březen 2009

Neděle 29.3. Časy se mění...

29. března 2009 v 19:07 | Berrynka |  Deníček
...a to doslova.
Doufám, že si nikdo z vás nezapoměl dnes v noci ve 2 hodiny posunout čas o hodinku napřed. Já jsem nezapomněla, ale přetáčela jsem čas už před spaním, tudíž z půl 12 na půl 1. Jenže jsem chytře přetočila opravdu jenom čas, takže když jsem se v neděliráno vzbudila, můj mobil mi ukazoval sobotu. Chtěla jsem se radovat, že je už zase sobota, ale pak mi došlo, že to by mi od školy stejně asi nepomohlo.

Nickelback- Hero

Přes víkend se dělo hodně věcí, ikdyž vlastně nic. V pátek jsme byli všichni na bowlingu, byla to paráda. Ikdyž prostě neumím tu kouli poslat rovně, nic si z toho nedělám, všichni jsme si to užili a skvěle se bavili.
Díky Verunce se něco dost zásadního změnilo, koneně jsem si urovnala pár věcí a teď je všechno v nejlepším pořádku. Díky Veru ♥

What is love?
Dewáč

Doma to teď mám trochu podělaný, naši nemají smysl pro zábavu. V pátek po bowlu jsme šli k nám, u kulečníku vypili koupený Jelziny, akorát se nám ztratil jeden vršek. Měly u nás spát Verča s Ditou, ale nakonec tu zůstali i kluci. Kocka odešel kolem 2. když jsme se chystali spát. Akorát mamě se to nějak nelíbilo, mě podezírá z nekalostí.
Horší to bylo v sobotu. Tata našel pod autem vršek od Jelzina. Průšvih. Chtěla jsem spát u Terez a nechtěli mi to dovolit, ale nakonec jsem je ujistila, že tam vážně žádní kluci nebudou a pustili mě.

V sobotu máme jít na chatu slavit, těším se jak nikdy. Až na to, že mě naši nechcou pustit. Mama mi to možná dovolí, ale dneska sem se ptala otca, jestli v sovotu zas můžu někde spát a odpověděl mi, že "nechápe ten náš zvyk, furt někde chrápat u cizích, co z toho jako máme a proč nemůžeme spát doma" a že v sobotu nikde spát nebudu.

Z toho plyne, že v týdnu musím být fakt hodná. Třeba mi to dovolí. Dneska jsem přišla domů už v šest místo v devět. Pršelo. A pořád prší. Zítra už má být ale hezky, tak si umeju svoje starý kolo a hodím ho do obchodu, aby mi ho tam někomu prodali, abych pak měla nějaký prachy na novej foťák, kterej do soboty samozřejmě hrozně potřebuju. Budu chodit brzo domů, už v půl 8 třeba. Budu si uklízet v pokoji a pokusím se ve škole neschytat žádnou sebilní známku. No a třeba to pak klapne. Doufám, hrozně moc doufám.

Jestli mě v sobotu nikam nepustí, asi se zastřelím.

Kusovka 1.9

29. března 2009 v 18:31 | Berrynka |  Kusovky

Středa 25.3. Všechno nejlepší...

25. března 2009 v 20:13 | Berrynka |  Deníček
"Dneska je středa 25. března 2009, svátek má Marián"
...tak všechno nejlepší lásko :)

Všechno je teď zase horší, ale to je život. Život jde dál, ikdyž to někdy bolí. Třeba zase bude líp. Musí! Někdy je to horší a pak zase chvíli naopak. Nedávno to byla hrůza, všichni se dohádali a ten se nebavil s ním a ona zase s tamtím. Náladu jsem neměla nejlepší, ale pak to najednou bylo v nejlepším pořádku. Bylo to tak skvělý, že na to budu vzpomínat ještě dlouho...
Ale teď? K.O. Proč? Proč?! Ptám se sama sebe...

Blog se mi taky nějak podělává, momentálně se mi tady zobrazuje nejvíc obrovský písmo a já nevím proč. Kontrolovala jsem to v nastavení, všechno je ok, ale na blogu to prostě blbne. Někomu to nedělá a zobrazuje se to normálně, někomu ne. Nevím, čím to je, snad to ještě nějak pořeším.

Dneska jsme venku udělali krásný fotky. Až je DiDi nahraje do PC, musím sem prostě nějakou dát. Upe je miluju. Škoda, že tam nejsme všichni... Potom se vám pochlubím :))


Born to make you happy

23. března 2009 v 14:39 | Berrynka |  Nejrůznější hudba :)
V rámci včerejšího prolízání starých písniček u mě v PC jsem narazila na
Megamix od Britney Spears a líbila se mi v něm jedna písnička, kterou jsem si pak stáhla.
Je už hodně stará, z alba Baby One More Time :)

Britney Spears-Born to make you happy


Kusovka 1.8

23. března 2009 v 14:34 | Berrynka

Deviantart

Návštěvnost 16.-22.3.

23. března 2009 v 14:29 | Berrynka |  About my blog
Navstevnost za minuly tyden (16.3. 2009 - 22.3. 2009) je:
Pondeli: 26
Utery: 22
Streda: 36
Ctvrtek: 41
Patek: 43
Sobota: 39
Nedele: 44

Celkem: 251

No, je to docela slabé. Ale to sje pochopitelný, když se už blogu nevěnuju tak jako dřív. Doufám, že až zase budu mít víc času, budete se sem vracet raději :)

Neděle 22.3. It keeps getting worse...

22. března 2009 v 14:20 | Berrynka |  Deníček
A je to zase v háji. Zrovna když jsem měla takovou radost z toho, jak je všechno v pohodě a nic mě neštve...
Včera jsem se opila a přemýšlela nad plno věcma. Pak jsem asi hodinu brečela na lavičce v parku. Hned jsem si vzpoměla na známou kámoščiny mamky, která když se opije, pořád jenom brečí. Asi budu taky taková. Brečela jsem kvůli němu, kvůli jedné z nejlepších kámošek, která zrovna ten den přišla o psa, kvůli jejímu Akimovi, kterého přejelo auto...Kvůli ostatním, kteří dělali scény a kvůli dětem v Africe, které trpí hlady. Když mi Ditka řekla, že ti se mají hůř, když nemají co jíst, brečela jsem i pro ně. Divím se, že jsem to vydržela skoro hodinu, protože tak dlouho se mi to snad ještě nikdy nepovedlo. A taky jsem kouřila. Asi 2 a půl. Stává se ze mě asi kuřák, aspoň podle ostatních. No a co.
Dneska to asi o moc lepší nebude, protože se mi potvrdilo to, čeho jsem se obávala. Je zataženo a všechno je to tak nějak v háji, ale nejvíc mě štvou moje naplněné obavy. Ale je to prostě život. Život je boj, život si nevybírá... A hlavně jde pořád dál. Určitě někdy bude líp, ikdyž teď tomu věřím jenom těžko...

Můžete si poslechnout písničku, kterou jsem dneska vložila... Dokonale moji náladu vystihuje. Je to všechno v ....


Sorry seems to be the hardest word

22. března 2009 v 14:07 | Berrynka |  Nejrůznější hudba :)
Blue ft. Elton John-Sorry seems to be the hardest word

Je to už stará písnička, ale tak najednou jsem na ni narazila tady v PC
a rozhodla jsem se ji sem dát. Zrovna na ni mám takovou náladu...
Tak příjemný poslech :))

Klik na "celý článek" pro zobrazení textu →

Sobota 21.3. První jarní den

21. března 2009 v 10:34 | Berrynka |  Deníček
...byl prý včera???
Byla jsem zvyklá, že příchod jara se už od mého narození slavil vždy 21. března. A najednou je to 20. Achjo achjo, jsem z toho zmatená. Asi to ale nemá žádný význam. Jestli se ten někdo, kdo to vymyslel, domníval, že jaro 20.3. opravdu začne, asi se trochu spletl. Tady to jde od "desíti k pěti" nebo spíš od desíti k mínus dvěma. Je čím dál větší zima, denně aspoň chvíli sněží a fučí. A tohle jaro rozhodně není :/
Brzo to bude začínat díky globálnímu oteplování (nebo spíš ochlazování) někdy v červnu a to budem ještě rádi :D

Jinak když nemluvím o počasí, tak se tady nic moc neděje. Jsem každej den venku, vracím se v 9 a než se najím, osprchuju, pak ještě sednu k počítači... K učení se sbírám tak v půl 11 a dokážete si představit, jak to asi vypadá; pohodlně se uvelebím v posteli, otevřu sešit. Hledím do toho, každou větu musím přečíst dvakrát, abych ji vůbec pochopila a pak ještě asi desetkrát, abych si ji zapamatovala. Za chvíli (asi tak 3 minuty) se mi začne chtít spát, takže sešit zavřu s tím, že se to naučím ve škole. Což samozřejně neudělám, protože se mi nechce, není čas nebo mi to prostě v tom hluku kolem neleze do hlavy. ož je příčinou toho, že jsem tento týden ve škole schytala 5 z matiky, 3 z fyziky a 4 z němčiny xD

Nějak si z toho nedělám hlavu. Nějak bylo, nějak bude xD Doufám, že mě mama dneska pustí ven. Chtěli jsme jet na Inferno do Hranic, což jí jako samozřejmě neřeknu že xD Ještě si musím něco vymyslet... Snad to všechno klapne tak, jak má, držte mi palce ;)

A jak se máte vy? Konečně je tady vílkend, jak ho strávíte? :)Úterý 17.3. Zítra bude středa.

17. března 2009 v 23:02 | Berrynka |  Deníček
Je to všechno v háji. Zklamali mě. Dneska mám vážně špatnej den, stejně jako předtím. Člověk, kterýho jsem měla vždycky ze všech nejradši a to už hrozně dlouho, se hodně změnil. Pokud si to čte, možná ví... Nechci tady nikoho jmenovat. Není to jen kvůli té osobě, je toho víc.
Omyl. Zrada. Bolest. Smutek.
V posledních dnech se to všechno ničí a rozpadá, všichni mlčí, jen sedíme v hospodě obklopeni šedým cigaretovým kouřem, mlčíme. Uvnitř se sžírám zdrcenými pocity. Cestou domů si vyslechnu pár narážek, které bych normálně se smíchem přešla. Ale teď mi vtipné vážně nepřijdou, naopak je mi to akorát k vzteku.
Proto jsem se rozhodla, že skončím, skončím se vším. Nikomu tam chybět nebudu, T. potkávám ve škole, s Ditkou můžu občas někam zajít a zbytku je to nejspíš jedno nebo jsou zaneprázdněni s někým jiným.
A samozřejmě nezapomenu na Verunku, která mě vždycky podržela v těžkých situacích a kterou znám ze všech nejdéle. Ikdyž to dlouho skřípalo, jsem ráda, že je to zase v pořádku. Ona mě prostě dokáže podpořit a za to jsem jí vážně vděčná. Podpoříme se navzájem.
Nechci tvrdit, že se s něma už nebudu dál bavit, že prostě končím. Ale potřebuju pauzu... Možná dělám něco špatně já, možná si to všechno dělám sama, je to moje vina. Ale teď mi to prostě nedochází.

Je to, jako když počítáte u tabule a najednou uděláte chybu. Ale vy si jí prostě nevšimnete. Stačí však udělat dva kroky zpátky, přečíst si, co jste napsali a hned vidíte, kde jste chybovali.

To nám vždycky říká matikářka. A je to pravda, dokonale to sedí na momentální situaci. Možná prostě potřebuju udělat dva kroky zpátky, vytvořit si odstup. A když si to po sobě přečtu, tak mi to třeba docvakne. Proto jsem se rozhodla tak, jak jsem se rozhodla. Uvidím, jak to půjde dál se mnou, se všemi. Chci, aby se vyřešil ten omyl. Ta chyba, kterou jsem udělala několikrát, protože nešlo se ubránit. Musím jít do sebe a urovnat si to nejprve v sobě.

Kusovka 1.7

15. března 2009 v 21:33 | Berrynka |  Kusovky
Čtyři roční období :)
Vyhrabáno z PC :))

Design no.1

15. března 2009 v 21:23 | Berrynka |  Designy
Rozhodla jsem se pro designy založit speciální rubriku, kde si budu podoby blogu evidovat. Ikdyž tohle není můj první design, označím ho jedničkou. Ostatní asi doplňovat nebudu, možná časem.

Umbrella design

Od: 25.1.2009
Do: ?
Spokojenost: 90%
Barvy: hodně :)

Zdroje:
Obrázky v záhlaví-deviantart
Pozadí stránky-"odměřena" v PF, kód zkopírovaný do nastavení
Pruhy za stránkou-vlastní výroba

Neděle 15.3.

15. března 2009 v 14:03 | Berrynka |  Deníček
A je tu zase konec víkendu, včera krásně svítilo sluníčko, ale dneska po něm není ani památky.
Předevčírem jsem toho deště měla už plné zuby. Byl to prostě pátek 13. jak se patří. Hned ráno jsem zaspala, do školy jsem to naštěstí stihla včas. Ale asi jsem tam ani neměla chodit, protože jsem dostala 5 z matiky kvůli úkolu, na který jsem nějak zapomněla. Oběd chutnal divně. Když jsem šla ze školy, potkala jsem pod panelákem pár lidí a dozvěděla jsem se, že večer nemáme ke komu jít, protože Nevřikova mama se vrátila o den dřív. Přišla jsem domů, nachystala se ke koním. Ještě se na mě naštvat otec za to, že jsem naštvaná. U koní se asi nic hroznýho nestalo, akorát si mě dobírali, že minule jsem nepřijela, protože jsem měla rande a jsem zamilovaná xD Pravda to není, ale oni kluci si vždycky nějakej svůj důvod vymyslí. Aspoň byla sranda :))
Včera bylo vážně pěkně, ale já jsem dopoledne proseděla u pc a potom, protože se nikdo neozval, jsem jela k ségře. Koukali jsme se na filmy, večer jsem byla ještě chvíli na netu.. Dneska Zdenda udělal snídani, vylil si kafe a Kačka nás pozvala na oběd do Myslivny, kde jsme si dali zvěřinový steak a bylo nám fajn. Nutili mě, abych s něma jela k babičce a pak u nich byla ještě do večera, ale to se mi fakt nechětlo. Doufala, jsem, že ještě půjdu ven, ale teď mě nějak přešla chuť.
Nemám nějak náladu, beztak se ani nikdo nebude obtěžovat ozvat, stejně jako včera. Nepostrádají mě. To počasí mě taky štve. Takže ješrtě uvidím, co budu dělat. Jestli dá někdo vědět, tak asi půjdu ven, jinak si pustím nějakej film a asi budu dodělávat věci do školy, protože víkend utekl vážně rychle...


Kusovka 1.6

14. března 2009 v 15:23 | Berrynka |  Kusovky
Nalezeno zde :))

Pondělí 9.3.

9. března 2009 v 7:06 | Berrynka |  Deníček
Ahojte všichni, jak se máte? Já se mám celkem v pohodě. Zlatíčka omlouvám se vám, že jsem semka nic posledních...5dní(?) nepřidala. Omlouvám se eSBéčkám, že jsem k nim nechodila. Ale náhodou jsem si našla celkem dobrou výmluvu. Nebyla jsem tady xD Nebo možná byla, ale minimálně, někdy ve čtvrtek jsem se mrkla k eSBéčkám, ale nepamatuju si, jestli jsem měla čas zanechat nějakej koment. Ve středu byla ta chata, fakt jsem si tu ožila a už se těším na další ♥

No v pátek jsem jela do Prahy, tam bylo taky dobře, pěkní kluci xD Ale na druhou stranu mi tady utekla pařba...No co nadělám no xD Včera byl poslední prázdninovej den, tak jsem si říkala, že si to aspoň užiju. Sice jsem prvně měla v plánu konečně dát dokupy ty sešity za posledních 14 dní školy, co jsem se válela doma. Ale bohužel se nestalo, akorát jsem ty nepovedené kopie nacpala do sešitů xD Pak jsme s taťkou jeli do Olympie. Z té bitvy jsem vítězně vyšla se 3ma novýma trikama z NY a krásnou jarní bundičkou a růžovýma teplákama z Terranovy. Díky..jsi fakt kámoš xD Bohužel jsem v HáeMku nesehnala mikinu, kterou jsem viděla v Praze a kvůli které jsem tam víceméně jela. Nedá se nic dělat. Ta bunda mi to vynahradila ♥♥♥ Odpoledne jsem byla venku a taky večer až do čtvrt na 10. Byla to paráda. Zasvěcení ví, že, Moni? xD
No... a dneska škola >_< Tfuj. V noci jsem vůbec nespala, o čemž by M. mohla taky vyprávět. Vedly jsme více než hodinový hovor po telefonu xD Celou noc jsem se převalovala, přemýšlela a nemohla spát. Zabrala jsem tak kolem půl 2 a to můžu být ještě ráda. No, jenomže už v půl 6 se mi zase spát nechtělo. Tak jsem tam opět skládala písmenka, přičemž po čtvrt na 7 jsem se sebrala a šla si umýt hlavu. Pak jsem ještě zapla počítač a dokopala se k tomu, abych sem něco napsala. Ale teď už budu muset valit, bude 7:05. To mi má zvonit budík a 7:15 se obvykle vyhrabu z postele. Budu si ještě muset naházet do báglu sešity, ani nevím, kde všude se válí xD
Takže se mějte moc moc moc krásně a ti, co jdou dneska po prázdninách poprvé do školy- přežijte to tam xD Promiňte za tak dlouhej a nudnej článek, ale prostě..stalo se toho tolik xD Jestli jste se sem dočetli, nezbývá mi než žasnout xD

Návštěvnost 2.-8. 3

9. března 2009 v 6:50 | Berrynka |  About my blog
Navstevnost za minuly tyden (2.3. 2009 - 8.3. 2009) je:
Pondeli: 54
Utery: 31
Streda: 45
Ctvrtek: 37
Patek: 34
Sobota: 44
Nedele: 61

Celkem: 306

Návštěvnost je tentokrát pěkná, děkuju vám ♥ Myslím, že je skvělá na to,
že jsem tady minulý týden skoro vůbec nebyla.

Kusovka 1.5

3. března 2009 v 14:42 | Berrynka |  Kusovky
Z karnevalu v Riu. Dokonalá maska ♥

Pixelky 3-připínáčky

3. března 2009 v 13:04 | Berrynka |  Pixelky
Název: Připínáčky
Počet: 7
Zdroj: tu

. . . . . .

Návštěvnost 23.2.-1.3.

2. března 2009 v 10:20 | Berrynka
Navstevnost za minuly tyden (23.2. 2009 - 1.3. 2009) je:
Pondeli: 50
Utery: 33
Streda: 34
Ctvrtek: 34
Patek: 37
Sobota: 41
Nedele: 51

Celkem: 280

No, musím říct, že tentokrát to bylo docela slabé... Snad to tento týden bude lepší :)

Neděle 1.3. Březen, za kamna vlezem.

1. března 2009 v 11:45 | Berrynka |  Deníček
A je tu první březnový den. První den prvního jarního měsíce. Bohužel máme stále zimu, protože jaro začíná až 21. >_< Ale venku to zas tak špatně nevypadá, je něco kolem 5°C a sníh bohudík taje.
Včera jsem konečně byla na delší dobu venku, byla fakt sranda ♥ Ti co tam byli všechno ví, Terez pěkně přistála v kaluži... Ne, vůbec nevypadala jako pochcaná xD
Dneska v půl jedný přijede rodinka na oběd. Budou-nečekaně-řízky s bramborovým salátem. Taky to tak u vás je? My snad skoro každou neděli máme řízky xD Teda nic proti nim, já je mám třeba ráda :D
Po obědě ale vypadnu, jdu k Monči, budem se dívat na Eragona a hrát Trosečníky xD To Zdenka(švagra) určitě naštva, on vždycky trucuje, že někam odcházím, když jsou u nás na návštěvě.

Jinak od pondělí máme jarní prázdniny, co vy? Už je máte za sebou nebo vás taky teprve čekají? A co jste dělali nebo co plánujete? :D Já zítra půjdu někam ven, v úterý snad ke koním, podívat se, jak se daří miláčkovi... Ve středu/čtvrtek je chata, na tu se fakt těším. A v pátek odjíždím do Prahy na veletrh kosmetiky a asi na muzikál. Jedem tam s kámoškou a někde nás tam bude čekat její mama.
Vracím se někdy v sobotu večer a hned valím ke kámošce na poslední pařbu jarňáků :D V nedělu bych si asi měla zopakovat něco do školy, po těch 14 dnech nemoci se to bude hodit. A pak už zase začne ten odporný teror, bee bee :'(A ještě bych vás chtěla poprosit, nakrmte moji obludu :D Už jsme skoro na 100, tak mi pomožte ji vykrmit do stádia, kdy se vyklube ♥