Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Duben 2009

Hodnocení pro Teríí^^

26. dubna 2009 v 14:07 | Berrynka |  Hodnocení blogů
první dojem... 10/10
Hned při vstupu vidím, že je to zajímavý blog s perfektním designem :)

celkový design, sladěnost... 9.5/10
Dokonalost sama. Jednoduché, ale zajímavé záhlaví a s ním vše ostatní dobře sladěné. Prostě skvělé :) Akorát nejsem fanda pixelek v zápatí, takže to je jediné malé minus.

záhlaví... 4,5/5
Moc povedené, jednoduché, ale přitom zajímavé. Jediné, co mi tam chybí je název blogu.

okraje... 5/5
Černá klasika nic nezkazí a nehcá krásně vyniknout stránku a podtrhne celkový design.

čitelnost textu... 5/5
Máme to tady černé na bílém, dobře jdou vidět i žluté nadpisy v menu, dál nemám co dodat :)

menu... 8,5/10
Dobře vypsané rubriky, nechybí trochu barev ladících se záhlavím. Akorát níž je až moc barev a všeho možného a nezobrazují se mi některé ikonky.


články... 9/10
Od každého něco, bleskovka, obrázky, avatary... Občas se ale zjeví moc kusovek po sobě a mohlo by přibýt trochu víc vlastního povídání, ale jinak se na tvém blogu pokaždé skvěle bavím. Navíc se ve článcích neobjevuje moc chyb, jsou ty spíš vyjímky nebo překlepy. Tvoje články se čtou dobře :)

přehlednost...5/5
Rubriky jsou roztřízené do rozcestníků, což pohyb po blogu dost usnadňuje. V pohodě najdu odpovídající rubriku a nemusím bloudit v menu někde po nekonečném seznamu :)

celkový dojem... 10/10
I po rozebrání jednotlivých stránek blogu mám pořád stejný úsudek jako při vstupu. Máš skvělý blog :)


finální skóre: 66.5/70


Plakát do 3. kola VGS

21. dubna 2009 v 13:23 | Berrynka |  Moje výtvory
No, nebyla bych to já, abych zase nedělala něco na poslední chvíli, že? Dneska už to mělo být odevzdané, což jsem zjistila až když jsem přišla ze školy. Odpoledne ani večer nemám absolutně čas, tak jsem něco potřebovala splácat ještě předtím, než půjdu pomáhat tatovi na zahradu... Je to hrůza xD Ale tak co se dá dělat, příště se mi to povede třeba líp.

Zadáním bylo vytvořit plakát na koncert některé z celebrit...

Grow Cube

19. dubna 2009 v 12:09 | Berrynka |  Hry

Grow cube

Hra je od stejných tvůrců jako předešlý Grow island a má i stejný princip. Cílem hry je ve správném pořadí volit objekty, přičemž každý z nich ovlivňuje vývoj dalších.
Musíte vyzkoumat, jak na sebe jednotlivé předměty působí a následně je umístit tak, aby vše dosáhlo maximálního levelu.
Vše je přitom doprovázeno vtipnými animacemi človíčků, kteří si svoji "kostku" budují.

Hrát můžete zde

Konečná podoba "kostky"

Hodnocení pro Nesinku

19. dubna 2009 v 10:22 | Berrynka |  Hodnocení blogů

Hodnocení pro nesinku

první dojem... 7,5/10
líbí se mi vstupní stránka, ikdyž momentálně to blog.cz kazí reklamou. Ale Enter bohužel neladí s designem blogu.

celkový design, sladěnost... 6/10
na můj vkus jsou fotky použité do záhlaví moc barevné. Zelená na stránce pak neladí s růžovou na okrajích a ani s písmem. Kdybys místo ní použila jinou barvu nebo odstín, design by nevypadal tak rozházeně.

záhlaví... 4/5
Jak už jsem říkala, fotky v záhlaví mi připadají moc přeplácané barvami. Pozadí za Selenou moc razí a rozhazuje tak celkový dojem. Jinak je ale záhlaví pěkné, fotky dobře spojené a navíc vtipně doplněno kytkami a nápaditě propojeno se stránkou.

okraje... 5/5
pěkné, ladí s kytkami v záhlaví a líbí se mi jeho "dřevitá" struktura :)

čitelnost textu... 4,5/5
všechno jde na světlém podkladě pěkně vidět, kromě žlutě zvýrazněných částí, které jsou špatně čitelné. Mohla bys použít trochu tmavší odstín žluté, pak by to bylo vidět lépe :)

menu... 10/10
Menu se moc povedlo, neobsahuje moc položek a je pěkně rozvětvené do rozcestníků. Skvělé :)

články... 9/10
Sice jsou krátké, ale výstižné, člověk u tebe najde ode všeho něco. Sem tam se vloudí nějaká gramatická chyba, ale jinak je to v pořádku :)

přehlednost... 5/5
Díky rozcestníkům člověk rychle najde co potřebuje a články v rubrikách jsou tak pečlivěji tříděné. Rychle jsem se ve všem vyznala a našla jsem, co jsem si "uložila za cíl" :))

celkový dojem... 9/10
Ikdyž design není tak úplně jednotný, články jsou zábavné a celkově je blog moc hezký. Jediné co by vyžadovalo drobné změny je grafická stránka blogu. Jinak moc chválím.


finální skóre: 60/70 Gratuluju! :)

Sobota 18.4. Mimo provoz

18. dubna 2009 v 12:34 | Berrynka |  Deníček
Jo, vidíte dobře, hlásím se vám po hodně dlouhé době, ale hlásím se :)
Těžko se tomu dá uvěřit, co?

Venku je ale poslední dobou už vážně krásně, takže se jen flákám a pohlcuju sluneční paprsky, kterých mám po tak dlouhé hnusné zimě vážný nedostatek. Můj všední den vypadá v podstatě tak, že ráno vstanu...Jdu do školy, na oběd, domů-odložím batoh a jdu ven. Vracím se v 9, někdy udělám věci do školy, PC zapnu tak na půl hodiny, přičemž blogovat vůbec nestíhám. Pak koukám na telku a v 11 jdu spát.
O víkendu je to dost podobný, až na to, že dopoledne nejdu do školy, ale do 10 spím, pak uklidím nebo něco podobnýho, pobědvám a jdu zase ven. Například momentálně jsem u ségry v Bohuslávkách, kde budu celý víkend. Takže asi budu mít čas i na blog, budu se snažit něco přidávat :)

Včera jsme byli na exkurzi v Olomouci. V Českým rozhlasu. Bylo to nudnější, než by si kdo představil. Nedozvěděla jsem se vlastně nic zajímavýhoé, než půl hodiny sokola to samé o tom, co je to veřejnoprávní rádio a že vysílají to, co jinde nevysílají a že poměr mluveného slova ku hraní hudby je 40:60. Jo, a že pokud bych chtěla natočit demáč, sazba je 600Kč na hodinu ve studiu. Ukazovali nám, jak šikovně umí stříhat zvuk, ovšem to nebylo nic, co bych neuměla v Audacity. Oni akorát měli 10x lepší program.
Takže z této exkurze jsem si kromě bolavých zad neodnesla asi nic. Ovšem musím jim pochválit jejich "hluchou" místnost, kde je vše udělané tak, aby nebyla vůbec žádná ozvěna a když tam opravdu mlčíte, slyšíte hrobové ticho. Doslova. Takový ticho jsem neslyšela snad nikdy v životě. Bylo to zajímavý.

Pak jsme šli ještě do galerie, kde byly vystavené obrazy M. Rittsteina. Něco úžasnýho. Vážně se mi to líbilo. Miluju jeho barevné obrazy, to, jak jim dodává plastičnost vrstvami barvy i to, jak skvěle dokáže vyobrazit abstraktní pojem na plátno. Muzeum se složitým názvem, do kterého jsme pak šli, se nedalo vůbec srovnat s tím, co jsem viděla v galerii. Modlili jsme se, aby jsme už konečně vypadli.

M. Rittstein-Umění požírá své děti

Pak jsme jeli ještě do obchoďáku, kde nás čekalo kino. Koupila jsem si skvělou mikinu Animal, ze které mám úplně největší radost. Chtěla jsem si koupit ještě pásek, ale vzhedem k tomu, že stál přes 1000 jsem si řekla, že počkám, až bude ve slevě xD Podobné to bylo s kšiltovkou za 700. Film Milionář z chatrče byl bezvadnej, určitě vám doporučuju si na něm zajít...


No a teď budu celý víkend u ségry, v neděli se vracím domů. Koukám právě z okna avidím krásnou rozkvetlou třešeň. Venku svítí sluníčko a po modré obloze líně pluje několik bílých mraků, které putují za kopce porostlé lesy. Mám je, co bych kamenem dohodila. No, já možná ne, ale nějaký borec určitě jo.

Během víkendu se budu snažit ještě něco přidat, tak doufám, že mi do toho zase něco nevleze. Teď ale musím jít vynýst koš, takže se zatím mějte ♥Colorka do VGS

15. dubna 2009 v 23:05 | Berrynka |  Moje výtvory
Je bohužel dělaná na rychlo, tak je taková nic moc... Datum odevzdání bylo do dneška a já jsem si na to vzpomněla jen úplnou náhodou, jinak bych datum odevzdání opět prošvihla xD

Kusovka 2.2

6. dubna 2009 v 22:22 | Berrynka |  Kusovky

Kusovka 2.1

6. dubna 2009 v 22:17 | Berrynka |  Kusovky
♥ Krásnáá, moc ♥
Terushi

Návštěvnost 30.3.-5.4.

6. dubna 2009 v 14:24 | Berrynka |  About my blog
Navstevnost za minuly tyden (30.3. 2009 - 5.4. 2009) je:
Pondeli: 40
Utery: 26
Streda: 29
Ctvrtek: 21
Patek: 13
Sobota: 16
Nedele: 19

Celkem: 164

Středa 1.4. Ale tohle už apríl není...

2. dubna 2009 v 10:41 | Berrynka |  Deníček
Ahojte zlatíčka, jak se vám daří? Dneska píšu kvůli důležité věci, která je taky jedna z posledních...

Rozhodla jsem se skončit s blogem. Ano, opravdu je to tak. Nemám teď čas na počítač a moc lidiček sem už ani nechodí kromě mých eSBéček a pár dalších lidí, kteří mě znají. Přemýšlela jsem o stěhování. O novém blogu, kde začnu nanovo, kde to bude úplně jiné než tady a nebudou tam zbytečné články, které tady "zavazí" a já nejsem schopná je smazat. Je to, jako když doma máte staré věci, které prostě z nějakého důvodu nechcete vyhodit, ikdyž je vůbec nepotřebujete.
Ale zřejmě bych ani na nový blog nenašla dost času, takže prostě končím. Svůj starý blog tady nechám, byla by škoda celou tu dřinu zahodit. Možná se časem vrátím, kdo ví?

Takže se tady mějte nádherně a všem mým SBínkám přeju, aby jim bločky perfektně šlapaly a měly velikou návštěvnost :-*

Budu k vám chodit i nadále, ikdyž tak trochu "tajně". Mějte se pěkně, miluju vás♥

Kusovka 2.0

2. dubna 2009 v 10:08 | Berrynka |  Kusovky