Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Sobota 18.4. Mimo provoz

18. dubna 2009 v 12:34 | Berrynka |  Deníček
Jo, vidíte dobře, hlásím se vám po hodně dlouhé době, ale hlásím se :)
Těžko se tomu dá uvěřit, co?

Venku je ale poslední dobou už vážně krásně, takže se jen flákám a pohlcuju sluneční paprsky, kterých mám po tak dlouhé hnusné zimě vážný nedostatek. Můj všední den vypadá v podstatě tak, že ráno vstanu...Jdu do školy, na oběd, domů-odložím batoh a jdu ven. Vracím se v 9, někdy udělám věci do školy, PC zapnu tak na půl hodiny, přičemž blogovat vůbec nestíhám. Pak koukám na telku a v 11 jdu spát.
O víkendu je to dost podobný, až na to, že dopoledne nejdu do školy, ale do 10 spím, pak uklidím nebo něco podobnýho, pobědvám a jdu zase ven. Například momentálně jsem u ségry v Bohuslávkách, kde budu celý víkend. Takže asi budu mít čas i na blog, budu se snažit něco přidávat :)

Včera jsme byli na exkurzi v Olomouci. V Českým rozhlasu. Bylo to nudnější, než by si kdo představil. Nedozvěděla jsem se vlastně nic zajímavýhoé, než půl hodiny sokola to samé o tom, co je to veřejnoprávní rádio a že vysílají to, co jinde nevysílají a že poměr mluveného slova ku hraní hudby je 40:60. Jo, a že pokud bych chtěla natočit demáč, sazba je 600Kč na hodinu ve studiu. Ukazovali nám, jak šikovně umí stříhat zvuk, ovšem to nebylo nic, co bych neuměla v Audacity. Oni akorát měli 10x lepší program.
Takže z této exkurze jsem si kromě bolavých zad neodnesla asi nic. Ovšem musím jim pochválit jejich "hluchou" místnost, kde je vše udělané tak, aby nebyla vůbec žádná ozvěna a když tam opravdu mlčíte, slyšíte hrobové ticho. Doslova. Takový ticho jsem neslyšela snad nikdy v životě. Bylo to zajímavý.

Pak jsme šli ještě do galerie, kde byly vystavené obrazy M. Rittsteina. Něco úžasnýho. Vážně se mi to líbilo. Miluju jeho barevné obrazy, to, jak jim dodává plastičnost vrstvami barvy i to, jak skvěle dokáže vyobrazit abstraktní pojem na plátno. Muzeum se složitým názvem, do kterého jsme pak šli, se nedalo vůbec srovnat s tím, co jsem viděla v galerii. Modlili jsme se, aby jsme už konečně vypadli.

M. Rittstein-Umění požírá své děti

Pak jsme jeli ještě do obchoďáku, kde nás čekalo kino. Koupila jsem si skvělou mikinu Animal, ze které mám úplně největší radost. Chtěla jsem si koupit ještě pásek, ale vzhedem k tomu, že stál přes 1000 jsem si řekla, že počkám, až bude ve slevě xD Podobné to bylo s kšiltovkou za 700. Film Milionář z chatrče byl bezvadnej, určitě vám doporučuju si na něm zajít...


No a teď budu celý víkend u ségry, v neděli se vracím domů. Koukám právě z okna avidím krásnou rozkvetlou třešeň. Venku svítí sluníčko a po modré obloze líně pluje několik bílých mraků, které putují za kopce porostlé lesy. Mám je, co bych kamenem dohodila. No, já možná ne, ale nějaký borec určitě jo.

Během víkendu se budu snažit ještě něco přidat, tak doufám, že mi do toho zase něco nevleze. Teď ale musím jít vynýst koš, takže se zatím mějte ♥


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ježurka ježurka | Web | 18. dubna 2009 v 22:45 | Reagovat

krásný článek i blog
a hezká mikina :)

2 ježurka ježurka | Web | 18. dubna 2009 v 22:46 | Reagovat

a nechceš spřátelit blogy???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama