Reklamy SEM! Chceš zhodnotit blog?

Květen 2009

2. výročí blogu

27. května 2009 v 10:48 | Berrynka |  About my blog
Právě dnes, 27.května, je den, kdy byl můj blog založen. Jsou tomu už 2 roky.
27.května 2007 v 10:48 byl přidán 1. článek
Za tu dobu se tady toho hodně stalo, blog prošel změnami a myslím, že od té doby se dostal na vyšší úroveň. Vystřídal mnoho kabátků, z hlavy je ani nespočítám, ale co si vzpomínám, bylo jich alespoň 10. Dost možná jsem ale na některý zapomněla.
Za celou dobu existence blogu jej navštívilo téměř 50 000 lidí (můžete se přesvědčit na počítadle dole v menu)-to taky není zrovna málo. Byla jsem s blogem spokojená, dělal mi radost a myslím, že ikdyž mi to dalo hodně práce, dostala jsem ho nakonec tam, kam jsem chtěla. Průměrně 50 návštěv denně sice není moc, ale tohle byl můj cíl.
Bohužel teď, po dvou letech, už nemám na blog tolik času, nemám nápady, co přidávat a chtěla bych si založit blog trochu jiný. Taky se tak stalo. Možná se ještě někdy vrátím sem, ale-kdo ví?

Každopádně musím říct, že tenhle blog pro mě hodně znamená, skvěle mi posloužil a mám na něj hodně dobrých vzpomínek. Zabralo mi moc a moc času, abych se s blogem dopracovala do nynější podoby. Možná to tak už zůstane a dál se nic nehne. Možná se někdy vrátím a změním to tady od hlavy k patě.... To ale nikdo neví, dokonce ani já ne.

Prozatím končím

3. května 2009 v 13:44 | Berrynka |  About my blog
Tentokrát žádné vtipy, opravdu tomu tak je.

Už na blog nemám tolik času jako dřív, už se nestane, že bych si každý den našla hodinku na napsání pořádného článku z vlastní hlavy. Našla jsem si i jiné zájmy, než je vysedávání před monitorem a vidím, že teď se bavím mnohem líp a každý den mi utkví v hlavě něčím zajímavým. Seznámila jsem se se skvělými lidmi, se kterými chci trávit každý den a každou hodinu, protože s nimi to opravdu stojí za to.

Možná si založím nový blog...
Blog, kam budu psát jen své myšlenky a to, co mě zajímá. Bude to zkrátka jenom MŮJ blog, originální, takový jako ničí další. Budu psát své články s vlastníma fotkama a až budu mít nový foťák, vytvořím si úplně nejvíc vlastní design. Ale myslím, že sem ho uvádět nebudu. Ať si k němu každý najde cestičku jak chce. Třeba na něj narazíte úplně náhodou a někde v některém ze zapomenutých článků zjistíte, že je to nový blog Berrynky, kterou stejně nikdo nezná a která ve světě blogování neprorazí.

Tenhle blog nechám.
Bylo by mi líto smazat všechnu tu dřinu a námahu a hlavně ty spousty času, které jsem blogu věnovala. Kdybych to všechno sečetla, byly by to dny, týdny, možná měsíce-kdo ví? Proto tuhle práci zkrátka nechci jako kus papíru zmačkat a hodit do koše. Je mi jedno, na kolik je můj blog dobrý, oblíbený nebo navštěvovaný. Jenom vím, že pro mě hodně znamená. Třeba se najde někdo, kdo přijde a ocení moji práci.

Možná se někdy vrátím.
Netvrdím, že tady končím nadobro, protože se znám a vím, že ikdyž teď čas prostě nemám, může se to změnit a já se sem budu ráda vracet a budu se těšit z toho, že jsem svůj blog "tehdy" nesmazala. Možná se vrátím v zimě, kdy venku bude takové chladno, že se tam nebude dát vydržet déle jak hodinu. Možná prostě přijdu a změnou designu dám vědět: "Jsem zpátky."
Nebo možná ne. Možná se sem už nevrátím a budu dění na blogu sledovat jen tak z "povzdálí". Třeba se pak budu chtít věnovat už jen svému novému blogu. Nebo možná ani to ne. Třeba někdo zjistí heslo a blog mi smaže. Je toho tolik, co se může stát. Nikdo ale neutší, jak to nakonec bude.

"Prosím pěkně... nakresli mi beránka..."
Antoine de Saint-Exupéry
Malý princ